Wielki piknik rodzinny na stadionie KSZO!

Już w sobotę, 26 sierpnia br.  na Miejski Stadionie Sportowym KSZO w Ostrowcu Św. rozpocznie się wielki piknik rodzinny z okazji zakończenia wakacji, pod honorowym patronatem prezydenta Jarosława Górczyńskiego.
Wszystkich mieszkańców zapraszamy na stadion i proponujemy zarezerwowanie sobie czasu od godziny 15.00, kiedy ta impreza się rozpocznie. W tym roku specjalnie na to wydarzenie do Polski przyjedzie belgijska gwiazda muzyki tanecznej Kate Ryan.
Mega gwiazda na KSZO
kateKate Ryan, gwiazda muzyki pop i eurodance, już, jako nastolatka pobierała lekcje muzyki u swojej ciotki, która wykładała w konserwatorium. Uczyła się grać na gitarze i fortepianie, uczęszczała także do szkoły plastycznej. W wieku 16 lat zadebiutowała jako wokalistka, zaczynając od występów w małych klubach . Później jej kariera nabrała rozpędu a jej ukoronowaniem była nagroda World Music Awards. Śpiewane przez Kate Ryan utwory tj. „Désenchantée?, ?Voyage Voyage?, ?Ella Elle L’a?, czy ?Libertine? znają i nucą wszyscy. Obecnie artystka święci triumfy z nagraniami ?Wonderful Life? oraz ?Comment te Dire Adieu?.
Ostrowczanie też na scenie
OLYMPUS DIGITAL CAMERAZa sprawą grup ?Master Team? oraz ?Champion? śmiało można powiedzieć, że Ostrowiec Świętokrzyski muzyką taneczną stoi. Wykonawcy ci, także na każdym kroku manifestują swoje pochodzenie, a najlepszym przykładem są teledyski kręcone, nie gdzie indziej tylko w Ostrowcu Świętokrzyskim. Obie formacje nie zwalniają tempa i raz za razem, proponują nam swoje nowe nagrania. Tak więc na stadionie KSZO oba składy zaprezentują swe największe przeboje, a także jeszcze cieplutkie premiery.
Będzie wspaniała zabawa
dbomb?D- Bomb?, ?Mega Dance? oraz ?Verdis? też gwarantują wspaniałą zabawę. Bartek & Co. przypomną takie hity, jak „Powiedz mi co czujesz”, „Do szaleństwa”, „Shake your boom boom”, czy „Lubię kiedy”. Karol Pietrzak z kolei przywiezie nam szlagiery taneczne wprost ze stolicy disco- polo, czyli Białegostoku, począwszy od ?Ewa odeszła?, a skończywszy na najnowszej ?Tajemnicy?. Całość rozpocznie też pochodzący z tego miasta zespół ?Verdis?.
Na wszystkich, którzy wybiorą się w sobotę na Stadion Miejski KSZO na imprezę z okazji zakończenia wakacji czekać będzie cała masa pozamuzycznych atrakcji. Możemy zdradzić tylko niektóre z nich: wesołe miasteczko (dmuchańce) dla dzieci, które będzie dostępne zupełnie za darmo oraz słodka niespodzianka.

Jarosław Górczyński, prezydent miasta: -To już tradycja, że na stadionie KSZO wspólnie bawimy się w ostatnią sobotę wakacji. Specjalnie dla Państwa tego dnia wystąpi europejska gwiazda muzyki tanecznej Kate Ryan. Będzie też szereg znanych krajowych wykonawców oraz ulubione formacje złożone z ostrowczan ?MASTER TEAM? i ?CHAMPION?. Gwarantując szereg atrakcji zapraszam wszystkich na tą wspaniałą imprezę.  Bawmy się tego dnia wspólnie!

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Wielki piknik rodzinny na stadionie KSZO!

  • 19/08/2017 at 00:14
    Permalink

    na KSZO same pikniki niestety…. kibicowsko mało znacza

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *