„U STUDNI” wystąpi w „Malwie”

Koncert zespołu „U STUDNI” odbędzie się 12 listopada o godz. 18 w Osiedlowym Domu Społecznym ,,MALWA” – os. Stawki 45.
Bilety ? cegiełki w kwocie 30 zł do nabycia w kasie. Organizatorem koncertu jest Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Młodzieży ,, Azymut?? w Stalowej Woli.

Zespół ?U STUDNI?, to jeden z najlepszych w Polsce zespołów uprawiający balladę z umiejętnie dobranym tekstem i niebanalną oprawą muzyczną.
Swój najnowszy program opierają na wierszach Adama Ziemianina, wybitnego krakowskiego poety, a także na utworach autorstwa Oli Kiełb, Darka Czarnego i Ryszarda Żarowskiego. Mądra refleksja, afirmacja życia we wszystkich jego przejawach, liryka najwyższej próby i optymizm, to oprócz przepięknej harmonii głosów wokalistów i akompaniujących instrumentów dominanty przekazu i stylu wykonawczego ?U STUDNI?.

ustudni4
Współtworząc przez wiele lat (1984-2012) Stare Dobre Małżeństwo, wyznaczyli rozpoznawalne brzmienie i styl muzyczny tej legendarnej grupy. Swoje doświadczenie wykorzystują także wspierając zespoły: ?Bohema? (Darek Czarny), ?WYSPA? i ?Do Góry Dnem? (Ola Kiełb) czy ?Hoodoo Band? (Andrzej Stagraczyński). Twórcze osobowości, naturalność i swoboda bycia na scenie, i świetny kontakt z publicznością gwarantują wyjątkowość każdego koncertu ?U STUDNI?. Zespół brzmi swojsko i świeżo. Znane i świetnie wyważone brzmienie gitar Darka Czarnego i Ryśka Żarowskiego, basu Andrzeja Stagraczyńskiego i jedynych, niepowtarzalnych skrzypiec Wojtka Czemplika zyskały sobie szerokie kręgi fanów ? w różnym wieku.
Obecność w zespole Oli Kiełb i Justyny Wojtkowiak to dodatkowe walory grupy, o której mówi się, że posiada własną, swoistą magię. A to nic innego jak dbałość o słowo, o jego piękno i jasność przekazu, co jest wielką zaletą zespołu.
Zespół ma w swoim dorobku dwie płyty: U Studni (Dalmafon 2013) i Wąwóz naszych czasów (Dalmafon 2014), które przygotowali z ogromną pieczołowitością. Nie brak tu wspaniałej energii, różnorodności tematów i motywów, co świadczy o niezwykłym potencjale twórczym zespołu.
Grają w całej Polsce, a żywy kontakt ze słuchaczami, integracja duchowa, chęć i potrzeba wspólnego śpiewania z publicznością podczas koncertów stanowią dla nich podstawę działania.
?U STUDNI? zasilają swoimi talentami:
Dariusz Czarny ? gitary, śpiew, aranżacje
Wojciech Czemplik ? skrzypce, altówka, mandolina, śpiew, aranżacje
Ola Kiełb-Szawuła ? gitara, śpiew, aranżacje
Andrzej Stagraczyński ? gitara basowa, aranżacje
Ryszard Żarowski ? gitary, śpiew, aranżacje

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *