?Wave? w ?Perspektywach?

Henryk Kraska zaprasza do klubu ?Perspektywy? już w piątek 8 grudnia br. na koncert zespołu ?Wave?. Początek godz. 20. Bramka 10 zł.
Tym razem usłyszymy projekt muzyczny powstały w Kielcach, poruszający się w nurcie rocka alternatywnego z elementami rocka psychodelicznego i rocka progresywnego.
– Muzyka jest naszą pasją i z wielką radością kroczymy drogą zaczynającą się od jej słuchania, poprzez odtwarzanie aż do samodzielnego tworzenia- mówią o sobie muzycy. Pięć osób – pięć historii i często bardzo różne inspiracje, które tworzą swoistą mieszankę i są fundamentem, na którym opiera się ?WAVE?. Czerpiemy ze źródeł, jakimi były rozkwit muzyki rockowej na przełomie lat 60? i 70?, późniejsze pojawienie się punk rocka, nowa fala w latach 80? oraz mocniejsze grunge?owe uderzenie zza oceanu na początku lat 90?. To wszystko filtrujemy przez własną wrażliwość i staramy się odkrywać nowe muzyczne rejony łącząc dźwięki z nurtującymi nas pytaniami natury egzystencjalnej, których wyrazem są teksty naszych utworów. W obecnym składzie gramy od maja 2015 roku.
Muzycy są obecnie na finiszu przygotowywania swej debiutanckiej płyty, która winna ujrzeć światło dzienne już na początku nowego roku.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *