Koncert z Wiednia w naszym mieście!

Na 8 stycznia 2018 roku na godz.17 w kinie ?Etiuda? zaplanowano ? Wiedeńską Galę Noworoczną?, którą zaprezentują Królewska Orkiestra Odessy oraz soliści Narodowej Operetki w Kijowie i sceny lwowskiej.
Bilety w cenie 100 zł do nabycia w Kinie ?Etiuda?. Szczegóły pod numerem 781 804 070.
Organizatorzy zapraszają w podróż do romantycznego i roztańczonego Wiednia, magicznego świata operetki, gdzie rozbrzmiewać będą radosne walce Johanna Straussa, gdzie w pełnych zachwytu dźwiękach usłyszeć będzie można szelest długich sukien, huk otwieranego szampana, czy miłosnych westchnień w alkowach. Znamienite kompozycje w wykonaniu Królewskiej Orkiestry z Odessy oraz solistów odesskiej i kijowskiej sceny, przeniosą słuchaczy do ojczyzny walca oraz polki, prezentując niezwykły kunszt wokalny i wykreują dla Państwa najwspanialsze duety miłosne. Ta niezwykła gala wzbogacona jest wirtuozowskim tańcem par tanecznych, barwnymi
kreacjami i bogatą choreografią, co pozwoli na doświadczenie wielu doznań artystycznych w iście książęcym stylu.
Artyści na co dzień pracujący w teatrach to muzycy, soliści i tancerze prezentujący najwyższy poziom, biorący udział w projektach międzynarodowych, a także laureaci znaczących międzynarodowych konkursów wokalnych i instrumentalnych.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *