Julia Tłuczkiewicz tryumfuje w Nowej Dębie

W Nowej Dębie odbył się finał Ogólnopolskiego Festiwalu Przeboje Naszych Rodziców. juklka
I miejsce w kategorii 10-12 lat wyśpiewała Julia Tłuczkiewicz, podopieczna Ryszarda Góry z Ogniska Pracy Pozaszkolnej, uczennica SP nr 4 . Finał festiwalu poprzedzony był eliminacjami, w których brało udział 150 wykonawców , śpiewających piosenki z lat 70-tych, 80-tych,90-tych.
– Konkurs był dla mnie niesamowitym przeżyciem jak również okazją do zdobycia nowych doświadczeń wokalnych. – mówi Julia.- Podczas przesłuchań zaśpiewałam piosenkę ,,Śpiewam i gram? z repertuaru Urszuli Sipińskiej. Mogę szczerze powiedzieć, że utwór ten nie należy do najłatwiejszych. Prawdę mówiąc przed występem trochę się stresowałam, bo jury tego festiwalu było bardzo wymagające, a ja chciałam zaśpiewać piosenkę, jak najlepiej. Po wykonaniu czułam w głębi duszy, że mój występ podbił serca zarówno publiczności jak i jury. Po cichu liczyłam na jakąś nagrodę, a otrzymanie I miejsca było dla mnie spełnieniem marzeń. Jestem naprawdę szczęśliwa z otrzymanej nagrody.
Warto przypomnieć również, że Julia niedawno wyśpiewała drugie miejsce i nagrodę 1000 zł ufundowaną przez Fundację Artystyczną ?Melodia? na Festiwalu ?Tęczowe piosenki Jana Wojdaka? w Krakowie.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *