?Enej?, rap i klubowe brzmienia, czyli Dni Ostrowca 2018

W dniach od 15 do 17 czerwca bawić się będziemy na Dniach Ostrowca.
Piątek zaplanowano przy klubowych dźwiękach, w sobotę gwiazdą będzie zespół Enej, zaś w niedzielę królował będzie rap. Tegoroczne Dni Ostrowca rozpoczną się w piątek w Amfiteatrze w Parku Miejskim, gdzie już od godziny 17 odbędzie się kolejna edycja Friends Meeting Night. To impreza dla miłośników muzyki klubowej, dlatego też sceną zawładną dj?e. Gwiazdą wieczoru będzie DJ Tonka, niemiecki producent tworzący w klimacie house, znany z takich przebojów, jak: ?Don?t be afraid?, czy ?She knows you?. Obok niego zaprezentują się m.in. urodzony w Belfaście, a na co dzień mieszkający w Londynie dj Yomanda, którego utwory ?Synth and Strings?, czy ?Pitchin? (In Every Direction)? święciły triumfy na listach przebojów i europejskich klubach, a także Matt Bukovski, Ontune, czy pomysłodawca przedsięwzięcia – Trey Vinter.

a10e50c7-084d-4f5f-b895-a2d489f7f9b4
Oprócz muzyki tego dnia, a właściwie nocy interesująca ma być oprawa, którą zapewni multimedialna scena, lasery, wyrzutnie płomieni i CO2.
W sobotę impreza przeniesie się na Rynek, gdzie od godziny 15 zaplanowano ostrowieckie rozmaitości artystyczne, zaś o godz.20.30 występ gwiazdy wieczoru- formacji Enej. Grupa ma na koncie wydane cztery albumy, spośród których największy sukces odniósł ?Folkhorod? (2012), będący trzykrotną platynową płytą. Grający pop z elementami folka i punk-rocka zespół, czerpiący także inspiracje z kultury ukraińskiej, to dziś jedna z największych gwiazd w Polsce.
Niedziela w Parku Miejskim będzie ucztą dla młodego pokolenia i miłośników hip- hopu. W Amfiteatrze zaprezentują się: Pokahontaz, Bob One & Bas Tajpan, zaś na fi nał KęKę. Wcześniej, bo około 16 wystąpią dla najmłodszych ?Siostry Wajs & Stonoga?. Tego dnia odbędzie się prezentacja instytucji i spółek miejskich, piknik sportowo – rekreacyjny przygotowany przez MOSiR, jak również ?Bitwa na Dwie Patelnie? z Sylwią Biały i Mariuszem Szwedem od 16.00 w okolicach  mola.

ru-0-r-650,0-n-2293137pteh_kim_jest_keke_gwiazda_polskiego_rapu_podbija_liste_olis

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *