PROGRES tanecznym ambasadorem Ostrowca Świętokrzyskiego

Ostrowiecka Szkoła Tańca PROGRES brała udział w VII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Freestyle ?Move It Moszczenica?, organizowanym przez Polski Związek Tańca Freestyle.
Wyjazd tancerzy z Ostrowca Świętokrzyskiego znów był bardzo udany i zaowocował wysokimi miejscami na podium.
– Z uwagi na duży prestiż tych zawodów i obecność renomowanych zespołów tanecznych, bardzo chcieliśmy wziąć w nich udział, by skonfrontować swoje umiejętności z najlepszymi – mówi Edyta Wilk, prowadząca Szkołę Tańca PROGRES.
Ostrowieccy tancerze w ostrej rywalizacji na parkiecie wywalczyli znakomite miejsca. Grupa ?Crispy? zwyciężyła w I Lidze (to zespoły średnio-zaawansowane, uczestnicy ogólnopolskich festiwali i turniejów) w kat. Street Dance do 15 lat, grupa ?BGN? też zwyciężyła w II Lidze (to zespoły na poziomie podstawowym) w kat. Street Dance do 15 lat. Natomiast grupa ?PROGRES? w Extra Lidze (to zespoły zaawansowane – finaliści Mistrzostw Polski, uczestnicy Mistrzostw Europy) kat. hip-hop powyżej 16 lat zajęła drugie miejsce. ?QUICK POWER? w I Lidze Street Dance do 12 -15 lat też stanął na drugim stopniu podium. Za naszym pośrednictwem tancerze Szkoły Tańca PROGRES dziękują za wsparcie finansowe Prezydentowi Miasta Jarosławowi Górczyńskiemu. Dzięki tej pomocy możliwe było godne reprezentowanie Ostrowca Świętokrzyskiego na arenach ogólnopolskich, czego dowodem są uzyskane wyniki. Już za chwilę część tanecznej ekipy wyrusza do Olsztyna.

33649356_1756742641028527_8997090770036981760_n

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *