Trzy premiery w Kinie „Etiuda” (zdjęcia, zapowiedzi, wideo)

Aż trzy nowości zobaczymy w nadchodzący weekend w ?Etiudzie?.
Wśród nich znajdzie się nagrodzona w Cannes za reżyserię, wyczekiwana w Polsce ?Zimna wojna? Pawła Pawlikowskiego z Joanną Kulig i Tomaszem Kotem. Pojawi się kolejna część ?Jurassic Park? oraz ?Odlotowy nielot? dla najmłodszych.

?Zimna wojna?
1376_bigTym razem twórcy nagrodzonej Oscarem Idy przeniosą nas do lat 50. i 60. XX wieku, stalinowskiej Polski i budzącej się do życia Europy. Na tym tle rozegra się historia wielkiej i trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie potrafią być ze sobą i jednocześnie nie mogą bez siebie żyć. Jednym z głównym bohaterów filmu będzie? muzyka, będąca połączeniem polskiej muzyki ludowej z jazzem i piosenkami paryskich barów minionego wieku.
Reżyseria: Paweł Pawlikowski, obsada: Joanna Kulig, Tomasz Kot, Borys Szyc, Agata Kulesza, dramat, prod. Polska/Francja/Wlk. Brytania, dystrybucja: Kino Świat

 


?Jurassic World: Upadłe królestwo?
1373_bigMinęły trzy lata, od kiedy luksusowy park rozrywki Jurassic World został zniszczony przez dinozaury i zamknięty. Isla Nublar stała się bezludną wyspą, na której dinozaury starają się przeżyć w dżungli. Kiedy uśpiony dotąd wulkan budzi się do życia, Owen (Chris Pratt) i Claire (Bryce Dallas Howard) za wszelką cenę chcą uratować ocalałe dinozaury.
?Jurassic World 2?, reżyseria: J.A. Bayona, obsada: Bryce Dallas Howard, Chris Pratt, Ted Levine, przygodowy/science-fi ction, prod. USA, dystrybucja: UIP


Odlotowy nielot
1375_bigNiezwykłe przygody ptaszka nielota, który ? by odnaleźć rodzinę ? będzie musiał udać się w długą i pełną niebezpieczeństw podróż przez mroźną, arktyczną krainę. Czy zdoła osiągnąć swój cel, skoro wciąż nie opanował trudnej sztuki latania? ?Odlotowy nielot? to oparta na islandzkich baśniach, wysokobudżetowa, przepięknie wykonana animacja z familijnym przesłaniem, opowieść, która zachwyci widzów w każdym wieku. Pełna humoru, wybornej zabawy i skrzydlatych bohaterów, których nie sposób nie polubić.
Reżyseria:    Árni Ásgeirsson, scenariusz: Árni Ásgeirsson, gatunek: animacja, produkcja: Belgia/Islandia, premiera: 15 czerwca 2018 (Polska) 2 lutego 2018 (świat)

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *