Ale sukces! ?RanDevu? najlepsze!

Grupa ?RanDevu? zdobyła główna nagrodę podczas konkursu ?7 Pomidzi Hit Festiwal? w Szydłowcu.
Sukces zespołu zbiegł się z premierą ich nowego nagrania i teledysku do utworu ?Dziewczyna idealna?.
Formacja ?RanDevu?, którą tworzą Renata i Darek, wystąpiła przed tygodniem podczas festiwalu w Szydłowcu w konkursie debiutantów i sięgnęła po główną nagrodę zajmując pierwsze miejsce. Nie było łatwo, ponieważ do konkursu zgłosiło się blisko dwieście zespołów z kraju i z zagranicy, ale to nas jeszcze bardziej zmotywowało i wyśpiewaliśmy upragnioną statuetkę.
– Jury doceniło to, że zaprezentowaliśmy własne kompozycje, swobodnie czuliśmy się na scenie, no i podobno fajnie zaśpiewaliśmy – przyznają ciesząc się z sukcesu.


Podczas festiwalu ?RanDevu? zagrali swój pierwszy przebój pt. ?Czarodziejskie drinki?, a także pretendującą do hitu lata ?Dziewczynę idealną?, do której teledysk staje się coraz bardziej popularny, a także zupełnie premierową kompozycję ?Damy czadu?. O zespole złożonej z dwójki sympatycznych osób, robi się w regionie świętokrzyskim coraz głośniej.
– Nie spodziewaliśmy się, że po tym, jak nagramy teledysk do ?Czarodziejskich drinków?, tak wzrośnie zainteresowanie naszym zespołem – przyznają dziś. Nasza produkcja trafiła nie tylko do sieci, ale również na antenę ?Disco Polo Music?. Pojawiły się propozycje koncertów i uczestnictwa w najróżniejszych eventach. Rzeczą naturalną było to, że chcieliśmy nagrać kolejny clip. Wybór padł na ?Dziewczynę idealną?.
Jak przyznaje Darek kompozycja trochę czekała, aby zaistnieć, ale jak uzyskała dzięki Renacie ostateczny szlif, była gotowa, aby ujrzeć światło dzienne.
– To był pomysł Renaty i pierwotnie ona miała zagrać w teledysku główną rolę, ale reżyser zaproponował, aby zaprosić na plan jeszcze inne osoby i tak też pojawiają się tam nasi znajomi, m.in. Dagmara, Kasia, czy Patryk – opowiada Darek. Nie jest łatwo zachęcić kogoś po raz pierwszy do grania w clipe, ale jak już ktoś połknie bakcyla, zaraz pada pytanie: kiedy kolejny clip? Bo to w sumie bardzo fajna zabawa. Zabawa, zabawą, ale niektóre ujęcia w nowym teledysku ?Ran- Devu? powtarzane były nawet kilkadziesiąt razy, aby uzyskać odpowiedni efekt.
– Ostatnie sceny z clipu, które nagrywane były w klubie, powtarzane były chyba nawet trzydzieści, jak nie czterdzieści razy – przyznają. Ogólnie bardzo jesteśmy zadowoleni z efektu końcowego, tym bardziej, że pokazujemy, jak piękna jest nasza świętokrzyska ziemia. ?Dziewczyna idealna? powstawała m.in. nad zaporą w Wiórach, Brodach Iłżeckich, a także w Bodzechowie.
Warto wiedzieć, że ?RanDevu? to także zespół, który uświetnił już wiele imprez okolicznościowych, tj. wesela, gdzie występuje w nieco zwiększonym składzie. – Gramy wszystko to, co jest popularne, choć w naszym regionie obecnie najwięcej gra się disco polo – przyznaje Renata. Oczywiście przemycamy też własne kompozycje, na które świetnie reagują biesiadnicy.
?RanDevu? na żywo będziemy mogli usłyszeć już 2 września br. podczas dożynek w gminie Bodzechów.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *