Czy rynek ostrowieckich klubów fitness czeka rewolucja?

Wszystko wskazuje, że konkurencja będzie coraz większa, bo już z końcem tego roku do naszego miasta wkracza sieciowy Xtreme Fitness Gyms. Znajdzie on swą lokalizację w Galerii Łysica.
– To dynamicznie rozwijająca się sieć klubów fitness powstała z pasji do sportu oraz determinacji w dążeniu do celu- mówią o sobie. Ambitne podejście oraz konsekwencja w działaniu sprawiają, że stale się rozwijamy, czego efektem jest otwarcie kolejnego klubu w Ostrowcu Świętokrzyskim. Stawiamy na wykwalifikowany personel oraz sprzęt najwyższej klasy.
Zdaniem Agnieszki Krupy z Xtreme Fitness Gyms Ostrowiec Świętokrzyski jest dobrym miejscem na ulokowanie jednego z klubów sieci.
– Każde miejsce, gdzie widać potrzebę i zamiłowanie mieszkańców do sportu, jest dla nas atrakcyjnym miejscem i rynkiem- przyznaje. W Ostrowcu jest potencjał nie tylko z perspektywy rynku, ale przede wszystkim jego mieszkańców. Widzimy zapał i chęci rozwoju. Jesteśmy miejscem, które chce się rozwijać wraz z mieszkańcami oraz dać im taką przestrzeń, gdzie sami będą chcieli realizować to co kochają.


Kluby fitness i siłownie to miejsca wyjątkowe, które cieszą się sporą popularnością.
– Jesteśmy miejscem kameralnym- słyszymy. Maksymalnie wykorzystujemy każdy metr kwadratowy powierzchni wyposażając klub w najwyższej klasy sprzęt. Nasze mocne strony to bogata oferta karnetów, sprzęt siłowy najwyższej jakości, zajęcia fitness w cenie oraz wykwalifikowany personel.
Xtreme Fitness Gyms jest pierwszym sieciowym klubem fitness, który wkracza do Ostrowca Świętokrzyskiego. Wcześniej, przed rozbudową Galerii Ostrowiec, sporo mówiło się, że tam znajdzie miejsce taki biznes, ale ostatecznie nie doszło do jego realizacji.
Obecnie na ostrowieckim rynku fitness działa pięć klubów. Wszystkie ściśle współpracują z ostrowieckimi klubami sportowymi, a także w zakresie usług rehabilitacyjnych. Zastanawiamy się, czy konkurencja sieciowego podmiotu przypadkiem nie zachwieje ich sytuacją finansową?
-Mieliśmy nadzieję, że jeśli tylko będzie to zależało od ostrowieckich biznesmenów czy władzy, nigdy nie dojdzie do wpuszczenia do naszego miasta siłowni ?sieciówki ? – mówi Joanna Kępa z Fitness Club ?BLACK & WHITE?. -Nasz klub działa od 25 lat, a zawodnicy reprezentują miasto w Polsce i na świecie. Zawsze chętnie też wspieramy imprezy sportowe, uatrakcyjniając je występami fitness czy pokazami kulturystycznymi. Wiadomo jak działają sieciówki, początkowo oferują ceny poniżej kosztów opłacalności, aby zebrać klientów od konkurencji. To nas niepokoi, bo jeśli nie będziemy mieć chętnych na siłownię, nie będzie pieniędzy na wyjazdy na zawody. Pozostaje wierzyć, że członkowie klubu Black&White docenią pasję, zaangażowanie, atmosferę panującą w klubie i pozostaną z nami.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *