Horoskop dla mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego na 2019 rok!*

*Horoskop jest tylko zabawą, korzystasz z niego na własną odpowiedzialność.

BARAN (21 marca ? 19 kwietnia)
Pierwsza połowa 2019 roku może okazać się dla ciebie bardzo owocna. Twoje cele, ambicje i dążenia będą miały szansę być zrealizowane, choć niekoniecznie zgodnie z twoimi planami lub harmonogramem, jaki sobie wcześniej ustaliłeś/łaś. Charakterystyczne dla tego okresu będzie to, że im mniej będziesz się starał/a i zabiegał/ a, tym więcej osiągniesz. To, o czym marzyłeś/łaś, teraz będzie miało szansę być zrealizowane. Dobra passa będzie dotyczyła zwłaszcza spraw zawodowych i finansowych. Nie działaj pospiesznie i nie naciskaj lecz pozwól, aby sprawy się toczyły i wydarzały zgodnie z twoimi chęciami i oczekiwaniami. Wszystko będzie szło dobrze, ale w połowie roku uważaj, aby nie narazić się przełożonemu. Może też dojść do konfliktu z ojcem lub innym, ważnym członkiem rodziny. Końcówka lata może wymagać od ciebie ostrożności i uważności w sprawach, które będą dotyczyły relacji z zagranicą, nauki, spraw prawnych i zawodowych oraz zdrowia. W tym czasie staraj się nie wyolbrzymiać sytuacji, działać z rozwagą, zachowując umiar. Pod koniec roku uda się to, czego nie można było zrealizować jesienią.


BYK (20 kwietnia ? 20 maja)
Pierwsza połowa 2019 roku może wymagać od ciebie elastyczności i pewnej dozy pokory w obliczu zmian, jakich trzeba będzie dokonać w swoich nastawieniach i oczekiwaniach. To czas, w którym życie może ci pokazać, o ile bardziej i lepiej możesz zrealizować swoje idee we współpracy z przyjaciółmi. Nie buntuj się zatem wobec sytuacji, w której chciałeś/łaś działać sam/a, a okazało się, że trzeba działanie dzielić z kimś. Tym kimś będzie jednak osoba ci przyjazna, na którą będzie można liczyć. Dotyczyć to może zwłaszcza spraw związanych z nauką, zagranicą, prawem, urzędami i podróżami. Staraj się współdziałać z innymi w realizowaniu swoich własnych idei, nawet jeśli trzeba będzie nieco je zmodyfikować i dostosować do realiów. Ważne to będzie zwłaszcza w czerwcu. Wrzesień może okazać się miesiącem dość niespokojnym i konfliktowym. Dlatego też, w tym miesiącu, lepiej liczyć przede wszystkim na siebie, unikać zadrażnień i konfliktów. W tym czasie może też być trudno uzyskać zgodę i poparcie dla wprowadzenia twórczych zmian, które polepszyłyby sytuację. Będzie szansa, aby udało się to w grudniu.


BLIŹNIĘTA (21 maja ? 20 czerwca)
W pierwszej połowie 2019 roku uda ci się przeprowadzić zmiany zgodnie z twoimi zamierzeniami. Zrealizujesz cele, których realizacja wcześniej mogła nastręczać trudności. Jest szansa, aby wprowadzone przez ciebie, w tym okresie, innowacje były trwałe, solidne i służyły ci długie lata. Ten czas może wymagać od ciebie wzmożonej aktywności i nadzoru, zwłaszcza jeśli prace będą wykonywane przez innych na twoje zlecenie. Dbaj o to, aby były wykonywane solidnie i zgodnie z twoimi zaleceniami. Zawierając umowy, pamiętaj o szczegółach, bądź konkretny w swoich wymaganiach i oczekiwaniach. Sprawdzaj to, co zostało zrobione. W razie potrzeby wesprzyj się na wiedzy przyjaciół. W czerwcu sytuacja może się zmienić i ważniejsze będzie dla twoich spraw to, co czujesz sam/a na temat danej sprawy, aniżeli to, co radzą inni. Może to być moment, w którym najlepsze, co można będzie zrobić, to odpocząć. Realizacji dążeń nie sprzyja też wrzesień. Jeśli to tylko możliwe, to lepiej nie zawierać w tym miesiącu umów, ani zawodowych, ani prywatnych. Łatwo będzie też w tym okresie o konflikty w domu. Staraj się w nie nie angażować.


RAK (21 czerwca ? 22 lipca)
Wraz z początkiem roku 2019 rozpocznie się sprzyjający czas dla twoich spraw urzędowych, sądowych, mogą pojawić się też możliwości zawarcia nowych umów i nawiązania współpracy. Wszystko to będzie zgodne z twoimi projektami, ideami i oczekiwaniami. Zielone światło zapali się również dla spraw związanych z nauką i zagranicą. Ale nie tylko w sprawach zawodowych i naukowych będziesz miał/a możliwości osiągnięcia swoich celów, również plany i idee, dotyczące życia osobistego, będą możliwe teraz do zrealizowania. Dla samotnych i poszukujących mogą w tym okresie pojawić się możliwości zawarcia bliskiego związku. W połowie roku ważne jest, abyś konsultował/a swoje pomysły z osobami, z którymi będziesz współpracował/a. Dojście do kompromisu może zapobiec sytuacji, w której możesz być postrzegany/a jako osoba zorientowana wyłącznie na realizację własnych celów. W tym roku newralgicznym miesiącem może okazać się wrzesień. Miesiąc ten nie sprzyja podróżom i porozumieniu z innymi. To czas, w którym będzie trzeba zadbać o siebie, mniej mówić, a więcej słuchać i obserwować, a potem wyciągać wnioski.


LEW (23 lipca ? 22 sierpnia)
W pierwszej połowie roku zapowiada się dla ciebie, drogi Lwie, dobra passa zawodowa. Możliwe będą zmiany na lepsze. Jeśli szukasz dobrej pracy, możesz ją teraz znaleźć za pośrednictwem swoich przyjaciół. Jeśli masz już pracę, możesz liczyć na poprawę warunków finansowych. Natomiast jeśli prowadzisz firmę, będziesz mógł wdrażać zmiany, które wcześniej były twoim celem. To dobry moment na wprowadzanie innowacji, modernizacji i ulepszeń. W połowie roku uściślaj wszystkie ważne informacje, które do ciebie będą docierać, łatwo bowiem w tym okresie o dezinformacje , które w efekcie mogą doprowadzić do konfliktów z dziećmi, przyjaciółmi i znajomymi. Nie jest to również dobry moment na branie kredytów, ani zaciągania pożyczek w innej formie. W drugiej połowie roku bądź ostrożny/a w relacjach związanych z finansami. Może okazać się, że nie wszystkie twoje cele są możliwe do zdobycia dzięki pieniądzom. Uważaj więc, żeby nie wmanewrować się w sytuację, w której płacisz za coś, czego tak naprawdę nie dostajesz. Nie jest to również dobry okres na angażowanie się w gry losowe. Bądź ostrożny/a szczególnie we wrześniu.


PANNA (23 sierpnia ? 22 września)
Początek roku 2019 przyniesie ci nowe możliwości nawiązania współpracy, możliwości realizowania twórczych pomysłów, jak również zawarcia nowych umów. W pierwszej połowie roku możliwe będzie ustabilizowanie, ustalenie i umocnienie tego, co dotyczy związków uczuciowych i partnerskich. To czas, w którym uregulowane również mogą zostać sprawy prawne, związane z domem. W każdej z tych sytuacji zachowuj jednak ostrożność i rozwagę w sprawach finansowych, aby nie paść ofiarą wykorzystania lub oszustwa, bowiem możesz napotykać ludzi niegodnych zaufania. Miej oczy szeroko otwarte. Newralgicznym miesiącem pod tym względem będzie czerwiec. Jest to moment, w którym lepiej nie zawierać umów i nie wchodzić we współpracę, jeśli w grę wchodzą pieniądze. Czerwiec to również miesiąc niesprzyjający realizacji twoich celów. Podobna sytuacja może powtórzyć się we wrześniu. W tym czasie lepiej nie angażować się w sprawy uczuciowe, prawne, nie zwierać umów i być bardzo ostrożnym w relacjach z innymi. Uważaj, aby twój cel i twoja idea nie przesłoniły ci rzeczywistego obrazu pewnych osób i sytuacji.


WAGA (23 września ? 22 października)
Pierwsza połowa 2019 roku będzie inspirowała cię do tworzenia projektów związanych z domem. Nowe idee mogą pojawiać się dzięki informacjom, jakie będą do ciebie napływały z zewnątrz. Będą cię one mobilizowały do przeprowadzenia prac we własnym domu i jego bliskim otoczeniu. Pewne idee, płynące od znajomych i krewnych, będą też możliwe do przeniesienia na grunt zawodowy, a także na grunt związany ze zdrowiem. Pomysły, które zrodzą się na początku roku, dobrze jest zrealizować jak najwcześniej. Szczególnie te, związane z wykonawcami umówionymi z zewnątrz. Przełom roku, a zwłaszcza czerwiec, może okazać się okresem, w którym zawarcie umów i porozumień z fachowcami, a także z własnym partnerem może być utrudnione. W efekcie może to spowodować sytuacje, które będą wymagały od ciebie dużej elastyczności. Pod koniec lata, a szczególnie we wrześniu, mogą pojawiać się niejasne sytuacje zawodowe. Łatwo w tym momencie będzie popełnić błąd lub przeoczyć ważną sprawę z powodu dezinformacji. Bądź ostrożny/a i uważny/a w relacjach zawodowych. Dbaj też o zdrowie. Nie stosuj żadnych ?cudownych diet?.


SKORPION (23 października ? 21 listopada)
Pierwsza połowa 2019 roku zapowiada się bardzo przyjaźnie i towarzysko. Niektóre twoje relacje ze znajomymi i przyjaciółmi mogą w tym okresie przejść metamorfozę, która z efekcie wyjdzie im na dobre. To będzie również czas sprzyjający powstawaniu twórczych i kreatywnych pomysłów, inspirowanych przez twoje kontakty z innymi ludźmi. Kilka pierwszych miesięcy roku zapowiada się bardzo przyjemnie. Nie brak będzie momentów i sytuacji rozrywkowych. Dbaj o zachowanie granic w grach losowych,. Nie ryzykuj i nie stawiaj wszystkiego na jedna kartę. Jeśli przekroczysz wyznaczoną granicę, może się to odbić niekorzystnie w połowie roku. Czerwiec będzie miesiącem, w którym trzeba być bardzo uważnym i ostrożnym przy zawieraniu umów. Łatwo będzie popełnić błąd, coś ważnego zaniechać lub przeoczyć. W sprawach zawodowych mogą pojawiać się sytuacje, łamiące stereotypy w relacjach z innymi ludźmi. Koniec lata i początek jesieni nie sprzyja nawiązywaniu współpracy z przyjaciółmi. Zwłaszcza jeśli w grę będzie wchodziła współpraca finansowa. Nie jest to też dobry czas na zawieranie umów kredytowych i pożyczanie pieniędzy.


STRZELEC (22 listopada ? 21 grudnia)
Jeśli marzysz o poprawie finansowej, to w roku 2019, a szczególnie w jego pierwszej połowie, będziesz miał/a szansę zrealizować swoje marzenie. Już w styczniu bądź w lutym możliwe będzie zawarcie korzystnej umowy, która umożliwi ci realizację twoich dążeń. W połowie roku będzie możliwe wprowadzenie istotnych zmian dotyczących domu. Może jednak powstać wówczas sytuacja, w której trzeba będzie pozostawić dotychczasową strefę komfortu i to, co stare i znane, na rzecz czegoś nowego, co będzie dopiero poznawane. W czerwcu bądź uważny i ostrożny przy zawieraniu umów. Druga połowa roku zapowiada się mniej rewelacyjnie. Przede wszystkim trzeba będzie uważać, aby nie popełnić błędu, który może wynikać z zaniechania, niechęci lub obawy. Koniec lata i początek jesieni będzie takim momentem. Podejmuj decyzje i działania tylko wtedy, jeśli będziesz miał/a pewność wewnętrzną, że zmierzasz do tego, czego rzeczywiście chcesz. Koniec roku znów może przynieść ci sytuacje, która będzie mobilizowała cię do podjęcia decyzji związanej z pracą, a co za tym idzie, również finansami. Wtedy najlepiej bądź w zgodzie ze sobą.


KOZIOROŻEC (22 grudnia ? 19 stycznia)
Pierwsza połowa roku 2019 zapowiada się obiecująco pod względem towarzyskim i zawodowym. Już na samym początku roku twoje oczekiwania w tym zakresie mają szansę być zrealizowane. Jest to dobry czas na zawieranie nowych kontaktów i znajomości, konsultowanie nowych pomysłów zawodowych, poszukiwanie nowych źródeł informacji, jak również rozwijanie relacji towarzyskich. Samotne Koziorożce będą teraz miały szansę poznać kogoś, kto przypadnie im do serca, a w efekcie ta znajomość może przekształcić się w bliską zażyłość. W połowie roku, około czerwca, mogą wywiązywać się sytuacje, które będą mobilizowały cię do poprawy komunikacji w relacjach zawodowych i osobistych, aby twoje porozumienie z innymi było lepsze. Inne osoby będą twoim zwierciadłem. Zamiast traktować je jako oponentów, przyjrzyj się sam/a sobie i wyciągnij wnioski, co trzeba zrobić, aby poprawić lub naprawić relację. Wrzesień nie jest dobrym miesiącem na podróże, kontakty z zagranicą, sprawy prawne i naukowe oraz handlowe. W tym czasie może być trudno osiągnąć porozumienie. Jeśli to tylko możliwe, lepiej odłożyć te sprawy na inny czas.


WODNIK (20 stycznia ? 18 lutego)
Pierwsza połowa roku 2019 może być dla ciebie szansą na poprawę twojej sytuacji finansowej. Jeśli marzysz o wygranej, zagraj w styczniu. W którym momencie to zrobić, podpowie ci twoja intuicja. Jest to również dobry moment, aby zainwestować w dom. Szczególnie w sprawy, które wiążą się z poprawą komfortu i pięknem. W lutym i w listopadzie bądź ostrożny w relacjach z przyjaciółmi. Nie przyjmuj bezkrytycznie idei, które będą przez nich przedstawiane. Nie będą one służyły, ani twoim sprawom finansowym, ani twojemu poczuciu wartości własnej. Czerwiec będzie miesiącem, w którym łatwo o utratę poczucia granic. Unikaj więc nadmiernych pokus i nie ryzykuj finansowo. Zachowaj też ostrożność w relacjach zawodowych. We wrześniu unikaj brania kredytu i dokonywania innych machinacji finansowych. Zachowaj realizm sytuacji i działaj tak, aby nie wmanewrować się w sytuację trudną i nieprzyjemną z osobami, które mienią się twoimi przyjaciółmi. Wybieraj sam/a to, co jest dla ciebie dobre. Aktywnie pomoże ci w tym twoja własna intuicja. Zachowaj reguły i zasady, które ona będzie ci podpowiadała, a unikniesz błędów.


RYBY (19 lutego ? 20 marca)
Początek 2019 roku to czas dobry dla przyjaźni. Sprzyja też zawieraniu przymierza, jak również ważnych umów. Możesz również liczyć na poprawę i ustabilizowanie się sytuacji w domu. Dzięki temu twoje dążenia będą łatwiejsze do zrealizowania. Zyskasz wsparcie, które pomoże ci, gdy sytuacja nie będzie się rozwijała tak jakbyś sobie tego życzył/a. Pierwsza połowa roku, to czas, w którym warto oprzeć się na wiedzy i doświadczeniu innych. Bądź zatem otwarty/a na relacje z osobami bardziej od ciebie doświadczonymi. Pozwoli ci to dostosować się do nowych okoliczności. W czerwcu i listopadzie bądź ostrożny/ a w relacjach z przyjaciółmi. Może się okazać, że system wartości, jaki wyznajesz, stanie się przyczyną nieporozumień, a nawet konfliktów. Wrzesień natomiast nie będzie sprzyjał zawieraniu umów i prowadzeniu pertraktacji finansowych. Może się okazać, że pewne dążenia i cele, jak również ambicje zawodowe, trzeba będzie dostosować do sytuacji. Koniec roku może pokazać, że warto mieć źródło informacji, bo dzięki niemu może być łatwiej rozwiązywać pokojowo i przyjaźnie pojawiające się problemy. Bądź cały czas w temacie.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *