Od mocnego akcentu rozpoczynają się ferie zimowe w „Etiudzie”

Od mocnego akcentu rozpoczynają się ferie zimowe w „Etiudzie”. Dla najmłodszych kontynuacja przygód „Ralpha Demolki”, a dla dorosłych pierwszy polski film o MMA z doborową obsadą.
„Underdog”
„Underdog” to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Borys „Kosa” Kosiński to zawodnik MMA, który jest u szczytu sławy. Jednak w najważniejszej walce ze swoim największym rywalem, Deni Takaevem popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. „Underdog” to film o słabościach i sile człowieka, zwątpieniu, które pokonuje rodząca się miłość, walce z przeciwnościami losu i podnoszeniu się po upadku, poświęceniu, rodzinie i przyjaźni.

FOT. PIOTR PĘDZISZEWSKI

ZDJĘCIA UNDERDOG

Reżyseria: Maciej Kawulski, obsada: Eryk Lubos, Mamed Khalidov, Aleksandra Popławska, Janusz Chabior, film akcji, prod. Polska, dystrybucja: Next Film

„Ralph Demolka w Internecie”
Ralph, czarny charakter gry wideo wraz z przyjaciółką Wandelopą von Cuks stawiają wszystko na jedną kartę i wyruszają na tułaczkę po sieci w poszukiwaniu części zamiennej, która uratuje grę Wandelopy. Zagubieni w nieznanym świecie bohaterowie zdają się w swojej wędrówce na internetową społeczność, w tym twórcę stron internetowych i biznesmena imieniem Yesss, będącego głównym algorytmem i duszą popularnej strony „BuzzzTube”.
„Ralph Breaks the Internet: Wreck- It Ralph 2”, reżyseria: Phil Johnston, Rich Moore, animowany/ komedia, dystrybucja: Disney

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *