Malwina Masternak zaśpiewa w Ostrowcu

W nadchodzący piątek 9 sierpnia br. o godz. 20 na ostrowieckim Rynku rozpocznie się wyjątkowy koncert pod nazwą ?Jazz i poezja…? z udziałem Malwiny Masternak oraz I?igo Ruiz de Gordejuela.
Malwina Masternak swoją przygodę z muzyką zaczęła w wieku 6 lat – poczynając od ostrowieckiej szkoły muzycznej, poprzez teatr muzyczny w Warszawie, Szkołę Muzyczną im. Ludwika Różyckiego, sięgając po szczyt swoich marzeń – czyli studia w amerykańskim Berklee College of Music. Dziś jest tam ambasadorką, a na swoim koncie ma wiele występów – koncertowała w amerykańskich klubach jazzowych, w Toronto Jazz Festival, wystąpiła również w ?Bitwie na głosy?, a to wszystko pod okiem światowej sławy muzyków.


Malwina po zakończeniu kolejnego kierunku studiów, jakim jest muzyczny biznes, została pedagogiem muzyki, przy czym założyła zespół jazzowy, którego podkładką są elementy tradycyjnej polskiej muzyki jazzowej oraz ?swój? jazz.
Na scenie będzie jej towarzyszył hiszpański pianista I?igo Ruiz de Gordejuela. Ma on na swoim koncie trzy płyty, z czego ostatnia zdobyła tytuł ?Albumu roku w kategorii jazz? w Hiszpanii.
Klaudia Smolińska

Przeczytaj także:

Malwinka ? ostrowiecka Lady Jazz z Bostonu

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *