“Kabaretowy dobry wieczór”

„Kabaret Skeczów Męczących”, „K2” oraz Igor Kwiatkowski zapraszają na „Kabaretowy dobry wieczór”, który odbędzie się 20 października br. o godz. 17 w Hali Sportowo-Widowiskowej, ul. Świętokrzyska 11 w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Dobry wieczór! To przywitanie może oznaczać wszystko. Więc jaki właściwie jest ”dobry wieczór”? Przepisów na dobry wieczór jest wiele. My mamy jeden, absolutnie niezawodny.
Dobry wieczór – tak wita publiczność kabaret K2, a potem zdarzenia dzieją się już błyskawicznie. Na scenie pojawiają się Kabaret Skeczów Męczących , Igor Kwiatkowski bawiąc publikę przez ponad 2 godziny. Z każdym kolejnym występem, premierowym skeczem i żartem nie masz najmniejszych wątpliwości, że to dobry wieczór.
Podczas Kabaretowego Dobrego Wieczoru przygotowaliśmy dla państwa coś wyjątkowego. Fantastyczną zabawę gwarantuje doskonały dobór artystów, którzy zaserwują państwu humor najwyższej próby. Trzy różne kabaretowe światy i jeden cel – rozbawić Was do łez! Kabaretowy Dobry Wieczór to więcej niż kabareton – To kabaretowy spektakl, jakiego jeszcze na polskiej scenie estradowej nie było. Badania wykazały, że 15 minut śmiechu wydłuża życie o jeden dzień. Przyjdź na Kabaretowy Dobry Wieczór i wydłuż sobie życie o 12 dni.
Ceny biletów: od 60 do 100 zł. Indywidualnie bilety można nabyć w sekretariacie MOSIR ul. Świętokrzyska 11, sekretariacie Pływalni Rawszczyzna ul. Mickiewicza 32, Biurze Podróży Voyager w Galerii Ostrowiec ul. Mickiewicza 30 oraz na stronach internetowych: www.kabaretowebilety.pl, www.biletynakabarety.pl, www.kupbilecik.pl
Zamówienia grupowe przyjmowane są pod nr tel. 608-785-994. Dla grup powyżej 10 osób zniżki.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *