Nasza Zosia w musicalu

The Road to Glory ? musicalowe show z muzyką na żywo wystawiła Sandomierska Akademia Musicalu.
Zosia Pacholczak ? Solistka Studia Wokalnego ?Pandora? (Browar Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim) oraz uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr II im. Joachima Chreptowicza znalazła się w obsadzie tego wspaniałego wydarzenia.
Show składało się z fragmentów słynnych broadway?owskich musicali – ?Chicago? i ?Rent?. Na efekt końcowy złożyła się praca wielu artystów: 21 uzdolnionych aktorsko i wokalnie młodych ludzi, 5 muzyków i 3 niezwykłych kobiet: reżyser ? Kamila Kremiec -Panek, choreograf ? Justyna Kuchta i trener wokalny ? Martyna Puszka -Maziarz.
Cała ekipa pracowała ciężko ponad rok, napotykając na swojej drodze wiele przeszkód, przede wszystkim technicznych, organizacyjnych i związanych z relacjami międzyludzkimi.
-Cieszę się bardzo z sukcesu Zosi. Każda inna forma rozwoju osobistego i potencjału artystycznego jest bardzo ważna dla moich uczniów. To osoba z niezwykłą kulturą osobistą i muzyczną. Jest również wspaniałą koleżanką i po prostu bardzo dobrym człowiekiem. To dla mnie zaszczyt, że mam Ją w swoim zespole – mówi Ewa Goworowska.
-Jestem szczęśliwa, że dostałam szansę spełnienia marzeń musicalowych – mówi Zosia. Dzięki pracy z tymi ludźmi zyskałam większą pewność siebie i wiarę w swoje możliwości. Dziękuję pani Martynie, że umożliwiła mi udział w tej wspaniałej przygodzie.
Mamy nadzieję, że Sandomierska Akademia Musicalu przedstawi swoich artystów ostrowieckiej publiczności.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *