Ostrowczanie w serialowych hitach

Aktorzy pochodzący z Ostrowca Świętokrzyskiego mogą zapisać sobie mijający rok do tych z kategorii bardziej udanych, bowiem wystąpili w serialowych hitach.
Katarzyna Zielińska-Jaworska pojawiła się w jednym z przebojów Canal + „Żmijowisko”, a Karol Bernacki trafi ł do ekipy trzeciego sezonu „Watahy”. Ten serial gości obecnie w HBO.

„Żmijowisko” to oryginalna produkcja Canal+ na podstawie popularnej książki Wojciecha Chmielarza. Opowiada historię grupy trzydziestoparoletnich przyjaciół ze studiów, którzy wyjeżdżają ze swoimi dziećmi na wakacje do letniska. Pewnego wieczoru, w trakcie zakrapianej alkoholem imprezy, znika 15-letnia Ada, córka Arka i Kamili. Rozpoczynają się zakrojone na wielką skalę poszukiwania, jednak dziewczyny nie udaje się odnaleźć. Rok później jej ojciec wraca na miejsce tragedii, aby wznowić poszukiwania. Finał serialu, który można było zobaczyć wczoraj, zaskakuje.
Tymczasem, jak wyjawiła nam Katarzyna Zielińska-Jaworska, która gra w tym serialu, tak naprawdę za kryminałami nie przepada, ale reżysera Łukasza Palkowskiego ceni za film „Bogowie”.
Z kolei od 6 grudnia br. w HBO bezsprzecznie panuje trzeci sezon serialu „Wataha”. Zaczyna się, gdy Straż Graniczna zatrzymuje dwóch migrantów, którzy próbowali uciec z Polski na Ukrainę. Wiktor Rebrow, idąc ich tropem, niespodziewanie odkrywa miejsce zbrodni. Brutalne zabójstwo odbija się echem w całej Polsce. Nowa postać w Straży Granicznej jest odtwarzana przez Karola Bernackiego, aktora z Ostrowca Świętokrzyskiego, którego mogliśmy oglądać w „Etiudzie” na ekranie „Krwi Boga”.
Jak przyznaje Karol w jednym z wywiadów, na plan serialu trafił z castingu, a praca w serialu „Wataha” to był dla niego niezapomniany czas.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *