Jesteś pracodawcą? Ta konferencja jest dla ciebie…

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim organizuje konferencję skierowaną do przedsiębiorców „Rynek Pracy 2020 ? dofinansowania, zmiany w przepisach”, która odbędzie się 14 lutego o godz. 10 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ulicy Iłżeckiej 37.
Udział w konferencji jest bezpłatny. Jak ustaliliśmy, uczestnicy konferencji będą mogli zdobyć lub poszerzyć wiedzę, dotyczącą różnorodnych form wsparcia dla pracodawców oferowanych przez urząd pracy oraz PFRON, zmian w przepisach prawa oraz dowiedzieć się o Pracowniczych Planach Kapitałowych. Oprócz przedstawicieli Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim, prelegentami będą reprezentanci instytucji otoczenia biznesu tj. Urzędu Skarbowego, Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Państwowej Inspekcji Pracy oraz Ekspert Regionalny Pracowniczych Planów Kapitałowych.
Podczas konferencji mowa też będzie o dofinansowaniu do wynagrodzeń dla osób niepełnosprawnych, zmianach w przepisach prawa podatkowego wprowadzonych w latach 2019-2020, ofercie Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrowcu w 2020 roku oraz zmianach w przepisach prawa pracy. Będzie można odbyć konsultacje indywidualne.
Rejestracja trwa do dnia 12 lutego. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc liczy się kolejność zgłoszeń. Zapisów na konferencję należy dokonywać poprzez wypełnienie formularza i przesłanie go na adres e-mail: pawelg@pup.ostrowiec.pl

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *