Farma Świętokrzyska na największych targach BIO w Polsce!

Targi BIOEXPO  Warsaw to największe wydarzenie branży eko, zrzeszające bardzo dużą ilość firm, które ukierunkowane są na produkowanie towaru zgodnie z ideą ekologii. W tym roku miały one miejsce  8-10 października i cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony producentów, kupców, właścicieli sklepów specjalistycznych czy hurtowni. Targi są zatem idealną okazją do spotkań i nawiązania relacji biznesowych.

Farma Świętokrzyska z Borii w gminie Ćmielów na targach BIO EXPO miała stoisko o powierzchni 110 m kw.  W sprzedaży oferowała szeroką ofertę bio warzyw, bio owoców oraz bio produktów. Odwiedzający mogli skosztować najwyższej jakości bio przetworów i bio koktajli.

Podczas tego wydarzenia miał miejsce Kongres BIOEXPO składający się z konferencji, seminariów i warsztatów, które dały szansę na pozyskanie rzetelnej wiedzy odnośnie stanu branży ekologicznej, a także perspektyw jej rozwoju.  W panelu dyskusyjnym pt. ?Kierunki rozwoju produktów ekologicznych w Polsce? wziął udział prezes Farmy Świętokrzyskiej Łukasz Gębka. Debatowano m.in. o tym, czy firmy nastawione na towary eko mają stabilną, dobrze prosperującą przyszłość na rynku, mówiono o zagrożeniach dla branży produktów bio, a także osiągnięciach i elementach dalszego rozwoju firm ekologicznych.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *