Fotograficzne fascynacje Dominiki

W najbliższy piątek Galeria Fotografii MCK, zlokalizowana w Ostrowieckim Browarze Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim, zaprasza na wernisaż wystawy ?Fascynacje? autorstwa Dominiki Jakubowskiej- Juszczak.
Początek o godz.18 Dominika Jakubowska Juszczak to urodzona w Opatowie 1977 roku, od 1999 roku mieszkanka Ostrowca Świętokrzyskiego. Ekonomista, społecznik, mama, żona. Z zamiłowania plastyk i fotografik. Pasjonuje się głównie fotografią krajobrazu, impresjami zawartymi w plastyce wody oraz pięknem koni. Od 2011 roku członek Fotoklubu ?Galeria? MCK Ostrowiec Św, obecnie również (od 2019 roku) stażysta w Związku Polskich Fotografików Przyrody okręgu roztoczańsko -podkarpackiego.

Dominika Jakubowska ? Juszczak to autorka kilkunastu wystaw indywidualnych ? dwóch w ?Galerii Niewinności? w Ostrowcu Św. 2014 r. i 2015r.; ?Galerii między półkami? w Lipsku 2015 r., MGOK w Ożarowie w ?Galerii pod czerwonym dachem? w 2019 r.; wystawa towarzysząca I Memoriałowi Ryszarda Nowickiego w Ostrowcu Św. organizowanym przez Stowarzyszenie Szachowe Hetman 2019 r.; Wystawa ?Impresje Wodne? w 2019 r.; w Pionkach w Bibliotece Pedagogicznej w Radomiu filia Pionki; Sandomierskie Centrum Kultury. Uczestniczka plenerów artystycznych Ożarów 2015 ? 2018, Trzuskawica 2018. Uczestniczka ?Przeglądu Sztuki Nieprofesjonalnej? w Biurze Wystaw Artystycznych w Ostrowcu Św. 2018r . Brała udział w wystawach zbiorowych: Wystawy doroczne 2012- 2020, Otworkowy Ostrowiec oraz Panorama Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego.
-Zafascynowana plastyką wody, kontempluję tematykę mojej kolejnej wystawy autorskiej pt. ?Fascynacje?. Zawiera ona zbiór unikatowych kompozycji, składa się z około 30 wyselekcjonowanych zdjęć, wykonanych na płótnie o rozmiarze 50×70 cm, które zostały wykonane w okolicy Annopola, , na pojezierzu Bałtyckim, w Chorwacji oraz na Roztoczu.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *