Do kina w Ostrowieckim Browarze Kultury na Walentynki!

To już niemal pewne, że od 12 lutego br. widzowie będą mogli się wybrać do nowego kina, mieszczącego się w Ostrowieckim Browarze Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim.
To właśnie na ten dzień zapowiedziano w naszym kraju odmrożenie kin i teatrów. Przy pomnijmy, że nowoczesna sala w budynku Ostrowieckiego Browaru Kultury dysponuje 120 miejscami (zgodnie z obostrzeniami dostępna będzie połowa z nich), trzeba dodać, że bardzo wygodnymi, bowiem zastosowano sprawdzone na światowym rynku fotele marki Figueras. Jest też olbrzymi ekran o podstawie, aż 13 metrów. Po testowych pokazach świetnie sprawdza się też system dźwięku w systemie Dolby Surround 7.1. Cześć elementów sali z projektorem cyfrowym została przeniesiona z dotychczasowej lokalizacji.
Jeśli chodzi o repertuar, kierownictwo kina już w minionym tygodniu rozpoczęło negocjacje z dystrybutorami, aby pozyskać jak najatrakcyjniejsze tytuły. Jedyne co możemy na tę chwilę zdradzić, bowiem umowy są w trakcie zawierania, to jest szansa, że zobaczymy przedpremierowe tytuły, jak i te, które nie były wyświetlane w Ostrowcu Świętokrzyskim z uwagi na remont kina przy Alei 3 Maja. Jeśli chodzi o szczegóły repertuarowe, to poznamy je wkrótce za pośrednictwem strony www.kino.etiuda.o-c.pl, a także mediów społecznościowych Miejskiego Centrum Kultury.
Jest jednak duża szansa, że na Walentynki wyjście do ostrowieckiego kina w Ostrowieckim Browarze Kultury będzie jedną z największych atrakcji w naszym mieście.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *