W piątek z nami, w sobotę w programie „Power Couple”. Weekend z Januszem Chabiorem i Agatą Wątróbską

Miejskie Centrum Kultury zaprasza w najbliższy piątek, 19 marca br., o godz. 18, na spotkanie z Januszem Chabiorem i Agatą Wątróbską. Rozmowa odbędzie się za pomocą aplikacji Zoom.
Data ta jest o tyle ciekawa, że już dzień później na antenie TVN (20 marca br. o godz. 20) wystartuje nowy program ?Power Couple?, gdzie ową parę spotkamy w gronie uczestników.
Jak zapowiada TVN ? Power Couple?, to wybuchowa mieszanka emocji, humoru, napięcia i gorącego uczucia. W programie wezmą udział pary, które są pewne siebie i wierzą w swój związek, a swoje zgranie mogą zamienić na duże pieniądze. W zabawie, to siła związku zwycięskiej pary zadecyduje o wielkości nagrody. Jak dobrze znają swojego partnera? Do jakiego poświęcenia są zdolni? Ile są wstanie na siebie postawić? Na ile sobie ufają? Czy są gotowi zaryzykować dla miłości?


Siedem par zamieszka w jednej willi. Spędzi ze sobą 3 tygodnie, a ich zmagania zobaczymy w 10 odcinkach. Każdego tygodnia związki muszą wytrzymać nie tylko wspólne życie w jednym miejscu z innymi parami, ale także różne wyzwania. W ?Power Couple? swoją relację przetestują: Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski, Janusz Chabior i Agata Wątróbska, Agata i Piotr Rubik, Aleksandra i Piotr Gruszka, Hubert Gromadzki i Magda Nędza, Tomek Torres i Paulina Łaba-Torres oraz Katarzyna Pakosińska i Iraklim Basilashvili.
W każdym odcinku pojawią się trzy zadania: dla mężczyzn, kobiet i par. Podczas męskiego ?pojedynku? każda z kobiet obstawi sukces swojego partnera, przy czym panowie nie znają sumy zakładu. Wygrana podwoi sumę zakładu, a porażka odejmie pieniądze ze zgromadzonej puli. Takie same reguły będą obowiązywać w rywalizacji kobiet. Po zakończeniu obu zadań para, która zgromadziła najmniejszą sumę pieniędzy, trafia do strefy zagrożenia. Trzecie zadanie to wspólne wyzwanie, które wzmocni związek i sprawdzi współpracę między partnerami. Para, która to zadanie wykona najgorzej, również będzie zagrożona. Pozostali uczestnicy zadecydują o tym kto zostanie i będzie grał dalej, a kto wróci do domu! Wyeliminowane pary opuszczą willę z niczym… Zwycięska para zabierze wszystkie zgromadzone przez siebie pieniądze! Jak rywalizacja wpłynie na związek każdej z par oraz na ich relacje z innymi uczestnikami? Gniew, miłość, zazdrość, rywalizacja, akcja, zabawa i stres – który związek przetrwa to wszystko?

Fot. TVN

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *