Muzyczny sierpień w Primo

Od 5 sierpnia br. o godzinie 20 w restauracji Primo w Ostrowcu Świętokrzyskim, startuje cykl ?Sierpniowe muzyczne czwartki?. Wystąpią między innymi Magda Paradziej, Weronika Gralewska, Włodek Kozłowski, Marcin Jagiełło, Maria Magdziarz i Kamil Kondek. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

Jako pierwsza wystąpi urocza i utalentowana Magda Paradziej finalistka z programu ?The Voice of Poland?. Jej specjalnością są największe światowe hity z gatunków pop, rock, soul, i R?n B. Wokalistka razem z jej zespołem DREAMERS z niezwykłą pasją i energią porywa publiczność. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pasji gwarantują muzykę na najwyższym poziomie.

Następnie na scenie zagości absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia Weronika Gralewska. Instrumentalistka od 10 lat gra na skrzypcach, prezentuje różnorodne hity radiowe, rozrywkę wplatając w swój repertuar muzykę klasyczną, a także zapewnia oprawę muzyczną do ślubu.

Kolejnymi muzycznymi talentami będą Włodek Kozłowski i Marcin Jagiełło, których połączyła wspólna pasja do jazzu. Muzycy wykonują standardy muzyki amerykańskiej, czyli tzw. standardy jazzowe. Ich muzyka nasycona jest spontanicznością i improwizacją, dzięki czemu każdy ich występ jest niepowtarzalny.

Na scenie zaprezentują się także 22- letnia Maria Magdziarz, która od dziecka pasjonuje się muzyką wraz z Kamilem Kondek, kompozytorem i pianistą, występującym ponad 25 lat na scenie!

Sandra Wojtachnio

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *