Maja Koman wystąpi w ?Zmianie Klimatu? (zapowiedź, wideo)

Ostrowiecka ?Zmiana Klimatu? zaprasza w sobotę 9 kwietnia br. o godz. 20 na wyjątkowy koncert, na którym wystąpi Maja Koman prezentując m.in. materiał ze swej najnowszej płyty ?Double Skin?.

Maja Koman zaczęła śpiewać w wieku trzech lat. Jako nastolatka była liderką dwóch zespołów rockowych, śpiewała też w chórze kościelnym. Jej pierwsza płyta pt.: ?Dlaczego nie?, została nominowana do Fryderyka w kategorii fonograficzny Debiut Roku. Artystka znana jest z ciekawych aranżacji i bardzo mocnych tekstów. Po ponad trzech latach przerwy Maja Koman wraca z czwartym, magicznym albumem ?Double Skin?.

– Ten album jest dla mnie wyjątkowy. Powstał po bardzo ciężkim czasie (myślę że nie tylko dla mnie) oraz kilku muzycznych rozczarowaniach. Myślałam , że już nic nie przyjdzie mi do głowy aż tu nagle moja córka dostała się do szkoły muzycznej i byłam zmuszona kupić akustyczne pianino. Długo na nie tylko zerkałam aż w końcu usiadłam i ?Double Skin? napisało się samo. Do współpracy zaprosiłam wspaniałych muzyków oraz świetne studio nagraniowe. Uważam tę płytę za najdojrzalszą i muzycznie najciekawszą. Są dwa duety a to dla mnie nowość zwłaszcza że jeden to wynik pracy na kwarantannie (wirtualnie) z brytyjskim raperem Tomasem Hansonem. Będzie to również dziesięciolecie od czasu pracy nad moją pierwszą płytą i cieszę się na taki powrót właśnie teraz- mówi artystka.

Maja Koman na scenie ?Zmiany Klimatu? pojawi się w duecie z wiolonczelistą Bartkiem Zboralskim, sama zagra na ukulele, gitarze, pianinie i karimbie. Usłyszymy utwory ze wszystkich płyt artystki oraz utwory nigdzie nie opublikowane.

Print Friendly, PDF & Email