Paweł Domagała zaśpiewa w Ostrowcu Świętokrzyskim

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na koncert Pawła Domagały, który zaplanowano na poniedziałek 6 listopada br. o godz. 19.00 w sali kina ETIUDA CTH przy Alei 3 Maja 6 w Ostrowcu Świętokrzyskim.
W 2023 i 2024 roku Paweł Domagała kontynuuje trasę koncertową „Narnia Tour”, aby utwory z nowego albumu miały szansę dotrzeć do odbiorców w całej Polsce. 18 listopada 2022 roku odbyła się premiera płyty pt. „Narnia”, nawiązującej do „Opowieści z Narnii” C. S. Lewisa. Z tej okazji artysta wyruszył w wielką trasę koncertową. Paweł Domagała z zespołem odwiedził 16 miast i zagrał w wypełnionych po brzegi najpiękniejszych salach koncertowych w całej Polsce. Nowe piosenki, które dojrzewały w studiu nagraniowym pod czujnym okiem Łukasza Borowieckiego, nabrały już pełni życia w oprawie koncertowej, wsparte energią widowni.
„Narnia” jest czwartym albumem Pawła Domagały. Krążek poprzedziły trzy single: „Łe Łe” oraz „Dzieci u dziadków” i „Po co ten krzyk”. Artysta zaprosił do współpracy Łukasza Borowieckiego, który współtworzył muzykę w „Narnii”. Wcześniejsze płyty artysty: „Opowiem Ci o mnie” i „1984” pokryły się platyną, natomiast album pt. „Wracaj” pokrył się złotem.
Bilety w cenach 150 zł, 120 zł, 90 zł i 50 zł (miejsca za stołem reżyserskim) do nabycia w recepcji Ostrowieckiego Browaru Kultury, kasie kina przy ul. Siennieńskiej 54, kasie kina Etiuda przy Alei 3 Maja 6 oraz na portalu https://bilety.mck.ostrowiec.pl/.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *