Przez Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie, zostało wydane ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatów naszego województwa.
Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć silne opady deszczu od 20 mm do 30 mm oraz porywy wiatru do 70 km/h. Lokalnie grad.
– informuje IMGW.
Zjawisko będzie miało miejsce od 2025-05-22 15:00:00 do 2025-05-22 23:00:00.
Prawdopodobieństwo wystąpienia tego zjawiska oszacowano na 80%.
Prognozę pogody można znaleźć w dziale Pogoda na naszym portalu.
KSZO przegrywa. Derby dla Starachowic (zdjęcia)
Wiele wskazuje na to, że KSZO tradycyjnie przegra kolejną szansę awansu. Grali u siebie i chyba nie dowiozą baraży. Miasto, chwalące się największym budżetem w historii, a na KSZO cały czas bidnie łoży. Smutek w każdej dziedzinie.
zatroskany
08:13, 2025-05-22
BO 2025: rekordowa pula środków i aktywość
A co prezydent powie w temacie: hotelu Accademia, wieży ciśnień, dworca PKP, banku PKO przy Rynku, niszczejących szpetnych kamienic etc.?
zatroskany
05:38, 2025-05-22
Nowe połączenia drogowe wokół Opatowa
Kiedy nowe połączenia drogowe wokół Ostrowca? Dlaczego miasto nie kupuje kolejnych autobusów z KPO? Kiedy powstaną nowe budynki wielomieszkaniowe? Co z dworcem PKP, nowym wiaduktem, nowym mostem nad Kamienną i połączeniem Chrzanowskiego z DK9?
zatroslany
08:41, 2025-05-21
Bezpłatne szczepienia przeciwko meningokokom
Fajny prezydent , zna się na wszystkim, nawet medycynie. Za waszą kasę zakupił medykamenty i będzie szczepił wasze dzieci . Dla dobra ogółu oczywiście 🤣🤣🤣
Pan Nikt
08:35, 2025-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz