Rynek ostrowiecki już świąteczny

Wizyta św. Mikołaja, uroczyste rozświetlenie choinki na Rynku i pokaz sztucznych ogni rozpoczęło w Ostrowiec Św. szczególny przedświąteczny okres, podczas którego główną areną wydarzeń będzie właśnie centrum naszego miasta.
– Nie spodziewałem się, że takie tłumy przyjdą na dzisiejsze wydarzenie, ale wszystkim mieszkańcom Ostrowca Św. dziękuję za przybycię- mówił prezydent Jarosław Górczyński. Pragnę podziękować też wszystkim, którzy pomogli w jego organizacji. Po raz drugi oficjalnie zapalamy choinkę w Ostrowcu Św., tym samym dając znak, że zaczął się świąteczny czas.
Zapewne wszyscy wrócą na ostrowiecki Rynek już we wtorek 13 grudnia br. w godz.15-21, bowiem wówczas dotrze konwój Coca Coli. Czeka nas mnóstwo niespodzianek: zdjęcia ze Św. Mikołajem, fabryka upominków, wirtualna przejażdżka saniami, personalizowane puszki Coca-Cola – to tylko nieliczne z nich.
Na tym jeszcze nie koniec, bo tradycyjnie odbędzie się też spotkanie opłatkowe na Rynku (18 grudnia br.) oraz pożegnamy tutaj stary rok, witając 2017 w rytm przebojów, które zaśpiewa sam Krzysztof Krawczyk.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *