Piłkarska kadra KSZO 1929 – runda wiosenna sezonu 2020/2021

Poster do pobrania – fot. Stanisław Dulny


Zarząd klubu

Prezes: Mirosław Świrta
Członkowie zarządu: Maciej Kozicki, Sebastian Mazur, Tomasz Wójcik, Paweł Dudziński.
Adres: ul. Świętokrzyska 11, tel. 412480122, e-mail: kp.kszo1929@interia.pl


 

Sztab szkoleniowy

Tadeusz Krawiec – I trener
Jarosław Pacholarz – asystent trenera
Janusz Jojko – trener bramkarzy
Paweł Salwierz – trener przygotowania fizycznego
Rafał Borek – kierownik drużyny
Paweł Pasternak – odnowa biologiczna

Bramkarze 

Paweł Lipiec
Matthew Korziewicz

Obrońcy

Damian Mężyk
Jakub Głaz
Kacper Ziółkowski
Dawid Szymański
Robert Majewski
Kacper Dereń
Mateusz Zając
Maciej Kraśniewski
Marcin Kaczmarek
Przemysław Dwórzyński

Pomocnicy i napastnicy

Dawid Zalewski
Tomasz Persona
Konrad Zaklika
Jakub Pawlik
Paweł Kaczmarek
Dariusz Partyka
Adam Nowak
Fuad Bayramov
Bartłomiej Smuczyński
Jakub Chrzanowski
Michał Paluch
Szymon Stanisławski – kapitan zespołu
Bartosz Szydłowski

Bramkarze Wiek Poprzedni klub
Paweł Lipiec 26 ŁKS 1926 Łomża
Matthew Korziewicz 24 Stal Stalowa Wola
Kacper Rybiński 16 Wychowanek
Obrońcy    
Damian Mężyk 24 Wychowanek
Jakub Głaz 22 Siarka Tarnobrzeg
Kacper Ziółkowski 21 Wychowanek, Alit Ożarów
Dawid Szymański 18 Wychowanek
Robert Majewski 24 KS Piaseczno
Kacper Dereń 19 Wychowanek
Mateusz Zając 23 Hutnik Kraków
Maciej Kraśniewski 20 Chełmianka Chełm
Przemysław Dwórzyński 22 Stal Kraśnik
Pomocnicy i napastnicy    
Dawid Zalewski 19 Wychowanek
Tomasz Persona 32 Olimpia Elbląg
Konrad Zaklika 21 Legionovia Legionowo
Jakub Pawlik 17 Wychowanek
Paweł Kaczmarek 35 Stal Kraśnik
Dariusz Partyka  19 Wisłoka Dębica
Adam Nowak 27 Motor Lublin
Fuad Bayramov 26 SK Rustavi (Gruzja)
Bartłomiej Smuczyński 25 Broń Radom
Jakub Chrzanowski 25 Górnik Łęczna
Michał Paluch 27 Motor Lublin
Szymon Stanisławski  26 Wisła Puławy
Bartosz Szydłowski 20 Star Starachowice

Przybyli: Matthew Korziewicz (Stal Stalowa Wola), Mateusz Zając (Hutnik Kraków), Dariusz Partyka (Wisłoka Dębica), Fuad Bayramov (SK Rustavi), Adam Nowak (Motor Lublin), Bartłomiej Smuczyński (Broń Radom), Kacper Dereń (powrót z wypożyczenia do Sokoła Ostróda).
Odeszli: Wojciech Trochim (KS Wiązownica), Mateusz Mąka (Błonianka Błonie), Dawid Chudyba (Stal Kraśnik), Jan Imiołek (Stal Kraśnik), Karol Szymkowiak (Wisła Płock), Mateusz Wróbel (OKS Opatów), Jakub Wasilewski (OKS Opatów).

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *