Kaja nie tylko w TVN Style, ale i z nagrodą

Ostrowczanka Kaja Kraska, która zadebiutowała na antenie TVN Style w programie „Jak siostry”, znalazła się w gronie konkursu Grand Video Awards dla najbardziej kreatywnych twórców wideo w sieci.
– Ktoś mógłby powiedzieć, że jako jurorzy byliśmy zbyt surowi w ocenach, bo zrobiliśmy gęsty odsiew zgłoszeń, bo nominowaliśmy do finału mniej filmów niż zwykle, bo nie wręczymy nagród za kanał oraz za debiut roku – ale nie mieliśmy innego wyjścia – nie możemy zbyt łatwo rozdawać statuetek, które mają w swoich kolekcjach m.in. Krzysztof Gonciarz, Martin Stankiewicz, Grupa Filmowa Darwin i wielu, wielu innych twórców – mówiła otwierając galę, jurorka i dyrektorka wydawnicza „Press”, Weronika Mirowska.
Ideą GVA jest uhonorowanie tych najbardziej kreatywnych, oryginalnych i nowatorskich autorów oraz promocja najlepszej twórczości wideo w polskim internecie. W jury konkursu zasiadają specjaliści od mediów społecznościowych, fachowcy z dziedziny produkcji telewizyjnej, filmowej i internetowej, eksperci z agencji reklamowych, dyrektorzy zarządzający znanych oraz uznanych
marek. Do fi nału konkursu GVA weszły 42 spośród ponad 560 zgłoszonych filmów.
Kaja Kraska, Mateusz Mękarski i przygotowany na ich media społecznościowe Globstory film „Poślubiłam Masaja i zamieszkałam w jego wiosce” okazał się bezkonkurencyjny w kategorii: hobby, podróże, sport. Ów obraz to portret Niemki, która od 10 lat żyje w buszu, ze swoją masajską rodziną. Historia o jej życiu oraz spojrzeniu na świat zachodni z innej perspektywy.
Nagrodzony film „Poślubiłam Masaja i zamieszkałam w jego wiosce” można obejrzeć na kanale YouTubowym Globstory.

A już w nadchodzącą niedzielę w TVN Style o godz.16.45 kolejna odsłona programu dokumentalnego Kai Kraski, w którym przypomnijmy poznajemy niesamowite kobiety, które pochodzą z różnych stron świata, ale swoje życie przeniosły do Polski. Opowiadają, jak się tu znalazły, czym zaskoczył je nasz kraj i jak zostały przyjęte przez Polaków. 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *