Tenisowe emocje w Nietulisku

Zakończył się I Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Gminy Kunów i Prezesa Producenta Drzwi Everhouse. Impreza została rozegrana na malowniczo położonych kortach w Nietulisku Dużym.
Zawody stały na bardzo wysokim poziomie sportowym i uzyskały 3 rangę Polskiego Związku Tenisowego. Dzięki temu do Nietuliska zjechali czołowi tenisiści naszego regionu. Organizatorem imprezy było Ostrowieckie Stowarzyszenie Tenisowe Winner.
W kategorii open zwyciężył Kamil Wrona (Starachowice), który w finale pokonał Piotra Lachowicza (Radom) 6-2, 6-0. Trzecie miejsce zajęli Michał Słoka (Lublin) i Dariusz Zapart (Jędrzejów). Z dobrej strony zaprezentowali się nasi zawodnicy. Zbigniew Jopek i Kamil Kozakiewicz dotarli do ćwierćfinału, gdzie musieli uznać wyższość utytułowanych rywali.
W kategorii +45 prym wiedli ostrowczanie. Zwyciężył Maciej Nowak przed Zbigniewem Dąbrowskim. Trzecia lokata przypadła Cezarowi Jasiakowi ze Starachowic. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym. Wśród dzieci i młodzieży triumfowała Julia Dziewiecka – 18 pkt. przed Marysią Kozakiewicz – 17 pkt. oraz Sandrą Sosnowską i Kalinką Kozakiewicz – po 13 pkt. Co cieszy, w tej kategorii wzięło udział wielu młodych adeptów tenisa. Być może już w niedalekiej przyszłości będziemy mieli z nich dużą pociechę.
Ostrowieckie Stowarzyszenie Tenisowe Winner serdecznie dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tak dużej imprezy w naszym regionie. Szczególne podziękowania za ufundowanie nagród należą się burmistrzowi miasta i gminy Kunów- Lechowi Łodejowi, firmom Everhouse, Odmet, Witpol.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *