MOSiR zaprasza tenisistów stołowych

Tradycyjnie na przełomie roku Hala Sportowo ? Widowiskowa MOSiR będzie areną rywalizacji tenisistów stołowych.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego i okolic do udziału w Świąteczno ? Noworocznym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca Św. Jarosława Górczyńskiego. W tym roku odbędzie się już dziewiąta edycja tych rozgrywek.
Rywalizacja sportowa zaplanowana jest na dni 28-29 grudnia, ale hala otwarta zostanie dla amatorów tenisa stołowego już 27 grudnia (dla dzieci, młodzieży i dorosłych). W czwartek, tuż po Świętach Bożego Narodzenia, w godzinach 12-15 będzie można bezpłatnie pograć w tenisa stołowego na rozstawionych na głównej arenie hali MOSiR sześciu stołach.
W piątek 28 grudnia od godziny 12 rozegrany zostanie Świąteczno ? Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego w kategoriach szkolnych. Rozgrywki prowadzone będą bez podziału na płeć, w trzech kategoriach wiekowych: – szkół średnich, – szkół podstawowych / gimnazjalnych, rocznik 2003-2005, – szkół podstawowych, rocznik 2006 i młodsi.
Zgłoszenia należy składać do 28 grudnia w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu MOSiR przy ul. Świętokrzyskiej 11 (I piętro, pokój 2.39) lub pocztą elektroniczną na adres zawody@mosir.ostrowiec.pl. Zapisy kontynuowane będą w dniu i miejscu rozgrywania turnieju, do pół godziny przed jego rozpoczęciem. Formularz zgłoszenia można pobrać ze strony www.mosir.ostrowiec.pl.
Rywalizacja w IX Świąteczno ? Noworocznym Deblowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego rozegrany zostanie tego samego dnia, tj 28 grudnia, od godziny 17.
IX Świąteczno ? Noworoczny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego odbędzie się w sobotę 29 grudnia o godzinie 10 i podobnie jak przed rokiem odbywać się będzie w trzech kategoriach wiekowych. Mężczyźni podzieleni zostaną na dwie grupy – do 40 roku życia oraz 40+, natomiast kobiety zagrają w jednej grupie open.
Zgłoszenia, zarówno do turnieju deblowego jak i indywidualnego, można składać do 28 grudnia w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu MOSiR przy ul. Świętokrzyskiej 11 (I piętro, pokój 2.39) lub pocztą elektroniczną na adres zawody@mosir.ostrowiec.pl. Zapisy kontynuowane będą w dniu i miejscu rozgrywania turnieju, do pół godziny przed jego rozpoczęciem. Formularz zgłoszenia można pobrać ze strony www.mosir.ostrowiec.pl.
Turniej przeprowadzony zostanie zgodnie z przepisami gry w tenisa stołowego, wydanymi przez Polski Związek Tenisa Stołowego. Ostateczny system rozgrywek w poszczególnych konkurencjach uzależniony będzie od ilości zgłoszonych osób i ustalony zostanie po zebraniu zgłoszeń.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *