Ola awansowała do I ligi!

Ostrowczanka Aleksandra Pawlik grająca na co dzień w Sparcie Daleszyce ma za sobą bardzo udany sezon.

Kobieca drużyna piłkarska po zajęciu drugiego miejsca w poprzednich rozgrywkach postawiła sobie na ten sezon jeden cel ? awans i zdobycie mistrzostwa II ligi. Tak też się stało. Spartanki z Olą w składzie świetnie zaprezentowały się w tej rundzie rozgrywek i wywalczyły awans do jednej z najwyższych lig kobiecych w kraju – I ligi.

Jak mówi Ola, sukces jest ogromny, radość wielka, bo przed nią duże wyzwania, nowe doświadczenia ale i ciężka praca, która mamy nadzieję zaowocuje sukcesami w przyszłości, którą Ola wiąże z piłką nożną.

Ola od najmłodszych lat pasjonuje się piłką nożną grając na pozycji środkowego pomocnika. Swoje pierwsze kroki w tej dyscyplinie stawiała w ostrowieckim klubie MKS KSZO Junior, grając z chłopakami jako jedyna dziewczyna. Przygodę z żeńską drużyną rozpoczęła od gry w III -ligowym zespole Stal Kunów Seniorki. Ponad to przez sześć lat była reprezentantką Kadry Województwa Świętokrzyskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt U ? 13 i U ? 16 pełniąc rolę kapitana. Po zdobyciu doświadczenia w rozgrywkach III ligowych Ola zmieniła barwy na wówczas II ligową Spartę Daleszyce.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *