Nabór wniosków do Świętokrzyskiej Nagrody Jakości

Do końca września można składać wnioski oraz deklaracje uczestnictwa w XXI edycji Świętokrzyskiej Nagrody Jakości (ŚNJ).

Jak informuje Zespół Prasowy Marszałka, celem konkursu jest propagowanie idei zarządzania przez jakość (Total Quality Management). W konkursie Świętokrzyska Nagroda Jakości co roku wyróżniane są najlepsze przedsiębiorstwa i organizacje z terenu województwa świętokrzyskiego, stale doskonalące się, konsekwentnie wdrażające nowoczesne koncepcje zarządzania, ukierunkowane na zaspokojenie rosnących potrzeb i wymagań klientów oraz partnerów.

W konkursie mogą brać udział: przedsiębiorstwa, organizacje publiczne, niepubliczne, edukacyjne niezależnie od wielkości i formy zatrudnienia, jednostki samorządu terytorialnego, które funkcjonują od minimum 4 lat, działają na terenie województwa świętokrzyskiego i płacą w nim podatki.

Świętokrzyska Nagroda Jakości została ustanowiona w 1999 r. przez Sejmik Województwa Świętokrzyskiego i stanowi integralną część systemu nagród przyznawanych przedsiębiorstwom i organizacjom na poziomie krajowym (Polska Nagroda Jakości) i europejskim (Europejska Nagroda Jakości). Zdobycie tytułu Laureata w konkursie Świętokrzyska Nagroda Jakości otwiera drogę do uczestnictwa w konkursie na szczeblu krajowym, a następnie europejskim.

Nagrody i wyróżnienia przyznane w tegorocznej edycji konkursu zostaną wręczone podczas Świętokrzyskiej Gali Jakości w grudniu br. Wymagane dokumenty oraz regulamin konkursu można znaleźć na www.swietokrzyskie.pro Sekretariat Konkursu: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego Departament Inwestycji i Rozwoju /Centrum Obsługi Inwestora i Przedsiębiorczości ul. Sienkiewicza 63, 25-002 Kielce (IV piętro, pokój nr 409) tel. 41 365 81 81, fax: 41 365 81 70; e-mail: snj@sejmik.kielce.pl

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *