Szczypiornistów KSZO przegrana potyczka z kieleckimi akademikami

*Mecz sparingowy. *KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski – AZS Uniwersytet Jana Kochanowskiego „Społem” Kielce 30:33 (17:16).

KSZO: Kijewski, Baran, Piątkowski – Grabowski 11, Kasprowicz, Kogutowicz 3, Pawlik, Włoskiewicz 4, Granat 5, Hubka 1, Chmielewski 4, Zielonko, Dwojak 1, Jagiełło, Kowalczyk, Włodarski 1, Cukierski, Król.

Nasi szczypiorniści prowadzili do przerwy z zespołem akademików, w szeregach którego naliczyliśmy aż pięciu byłych graczy KSZO. W drugiej połowie rywale zdołali odmieć wynik spotkania. To był mecz walki i jak podkreśla trener Tomasz Radowiecki niezwykle pożyteczny dla naszej młodej drużyny.

W naszych szeregach zagrał 17-letni obrotowy Mikołaj Król, zawodnik wywodzący się ze Staszowa, który dołączył do zespołu i znajdzie się w kadrze naszego pierwszoligowca.

Przypomnijmy, że jutro, 12 września o godz. 19.30, KSZO w kolejnym meczu kontrolnym podejmuje KSSPR Końskie.