Z policyjnych raportów

Portfel i trzy karty

W dniu 17 maja 2020 r., o godz. 16, w Ostrowcu Świętokrzyskim, nieznany sprawca skradł portfel, w którym były 3 karty płatnicze oraz pieniądze w kwocie  200 zł.Prawdopodobnie ten sam sprawca przy pomocy skradzionych kart dokonał wypłaty pieniędzy w kwocie 550 zł. Tym samym finansowa strata właściciela podskoczyła do 750 zl. 

Trafne podejrzenia

W dniu 15 maja 2020 r., opatowski dzielnicowy wspólnie z kierownikiem Ogniwa Patrolowo -Interwencyjnego pojechali do jednej z miejscowości w gminie Opatów. Dzielnicowy podejrzewał, że jeden z mieszkańców gminy może posiadać przy sobie narkotyki.

-Na miejscu mundurowi zatrzymali do kontroli kierującego motorowerem, który przewoził 28?letniego pasażera, podejrzewanego przez dzielnicowego o posiadanie nielegalnych specyfików ?mówi podkomisarz Agata Frejlich, oficer prasowy KPP w Opatowie. Chwilę później wyszło na jaw, że mężczyzna miał przy sobie 5 zawiniątek z białym proszkiem. Wstępna analiza wykazała, iż jest to amfetamina.

28?latek został zatrzymany, a kolejnego dnia usłyszał zarzut. Mieszkańcowi gminy Opatów może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *