„Wiśniowy sad” z mniejszą publicznością

Zapowiadany na wtorek 13 października spektakl ?Wiśniowy Sad?, który odbędzie się w ODS ?Malwa? ,wystawiony będzie, ale przy zmniejszonej widowni.
Miejskie Centrum Kultury informuje, iż w związku z ograniczeniami wprowadzonymi przez administrację rządową i ogłoszeniem żółtej strefy na terenie całego kraju, spektakl będzie mogło zobaczyć tylko pięćdziesięciu widzów, ze stu rozdysponowanych przez instytucje zaproszeń. W związku z tym w imieniu organizatorów prosimy o potwierdzenie przybycia lub rezygnacji z zaproszenia pod numerem telefonu 781804090. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Przypomnijmy, że w październiku 2020 Teatr im. Stefana Żeromskiego w Kielcach, w ramach zainicjowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego programu ?Teatr Polska?, odwiedzi łącznie siedem miejscowości w województwach świętokrzyskim, kujawsko-pomorskim, opolskim i dolnośląskim. Widzowie zobaczą spektakl ?Wiśniowy sad? – jeden z najczęściej inscenizowanych dramatów Antoniego Czechowa, przez samego autora określany mianem komedii, który od lat niezmiennie trafnie ukazuje postęp rozpadu więzi międzyludzkich, gloryfikowanie wartości pieniądza i refleksje po tym, co odchodzi w przeszłość.
Po spektaklu odbędzie się spotkanie z występującymi w nim aktorami. Zadanie finansowane przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Dofinansowano ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *