Kumulacja rozbita w Ostrowcu Świętokrzyskim w kolekturze przy ulicy Sienkiewicza! ?Szóstka? warta ponad 24,4 mln zł

Rekordowe temperatury w Polsce najwyraźniej sprzyjają rekordowym kwotom, bowiem we wczorajszym losowaniu Lotto odnotowano najwyższą w tym roku wygraną: równo 24 455 755 zł! A oto liczby wylosowane 22 czerwca w Lotto: 9, 10, 14, 23, 25, 44.

Gracze Lotto wielokrotnie wstrzymywali oddech w trakcie rosnącej od 22 maja kumulacji. Ostatecznie wylosowane liczby znalazły się na kuponie osoby, która zagrała na chybił trafił w punkcie LOTTO mieszczącym się przy ul. Sienkiewicza 84 w Ostrowcu Świętokrzyskim. To już trzeci Lottomilioner na koncie tego miasta ? gratulujemy!
Wczorajsza wysoka wygrana jest efektem rośnięcia kumulacji na przestrzeni 14 losowań. W tym czasie oprócz trafionej ?szóstki? wartej ponad 24,4 mln zł gracze Lotto trafili także prawie 830 tys. wygranych niższych stopni na łączną kwotę ponad 31 mln zł. Ponadto dzięki ich grze przekazano wysokie dopłaty na fundusze celowe, m.in. ponad 20,4 mln zł na Fundusz Rozwoju Kultury Fizycznej i ponad 5,4 mln zł na Fundusz Promocji Kultury. Warto pamiętać, że dzięki grom LOTTO wygrywamy razem!
Najbliższe losowanie Lotto, w którym do wygrania będzie 2 000 000 zł odbędzie się już w czwartek. Transmisja losowania o godz. 21:50 w TVP3 oraz na lotto.pl, Facebooku i kanale YouTube.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *