Turniej Piłkarski Ogrody 2021 pod patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej

Turniej Piłkarski Ogrody 2021 rozegrany zostanie w dniach od 14 do 29 sierpnia tradycyjnie na boisku trawiastym na osiedlu Ogrody przy ulicy Dziewulskiego.

Uroczyste otwarcie turnieju nastąpi dnia 14 sierpnia o godz. 15. Wtedy swoje umiejętności zaprezentują najmłodsi adepci futbolu. Tego dnia zabawa zacznie się od godz. 15. Będą liczne gry i zabawy piłkarskie, oczywiście, jak co roku z nagrodami. Nie zabraknie bramki celnościowej czy nowości, czyli stołów do teqball czyli tenisa nożnego.

Organizatorzy zapraszają do udziału w turnieju i czekają na zgłoszenia drużyn. Jak co roku liczą na to, że nazwy drużyn będą oryginalne i niepowtarzalne, a każdemu kibicowi na długo zostaną w pamięci. W tym roku postanowili nagrodzić okazałym pucharem drużynę, której nazwa będzie dawała najwięcej uśmiechu i pozytywnej energii.

Druki zgłoszeniowe można już pobierać w sklepie sportowym Centrum Sport ul. Okólna 18 oraz na Facebooku.  

Organizatorzy przewidują następujący podział na grupy: rocznik 2013-2014-2015 i młodsi; rocznik 2012; rocznik 2011; rocznik 2010; rocznik 2009; rocznik 2008; rocznik 2007; rocznik 2006-2005; grupa OPEN 16+; grupa OPEN 35+; grupa dziewcząt.

Na zwycięskie drużyny czekają cenne nagrody. Król strzelców w kategorii open wyjedzie z Ogrodów prawdziwym samochodem. Jakim? Czytajcie naszą gazetę, a się dowiecie. Jednym słowem, zgłoś drużynę, baw się razem z nami i twórz historię!

Turniej będzie rozgrywany pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego i Starosty Ostrowieckiego Marzeny Dębniak. Jest finansowany z budżetu Gminy Ostrowiec Świętokrzyski na rok 2021 w ramach zadania „Turniej Piłkarski Ogrody 2021”.  Media patronem od początku turnieju jest Gazeta Ostrowiecka.

Turniej Piłkarski Ogrody 2021 jest jednym z najstarszych w Polsce, cieszy się dużą renomą i rozpoznawalnością. Nic więc dziwnego, że dzięki pomocy Tomasza Frąka specjalny patronat nad wspaniałą, wakacyjną imprezą sportową objął Polski Związek Piłki Nożnej.

Podczas turnieju zostaną zachowane wszystkie normy ochrony zdrowia związane z COVID-19.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *