Nowy program TVN Style poprowadzi ostrowczanka Kaja Kraska

Pochodząca z Ostrowca Świętokrzyskiego podróżniczka Kaja Kraska, znana na Instagramie, jako @globstory poprowadzi nowy program na antenie TVN Style. Premiera w najbliższą niedzielę o godz. 16.45.
Wielu Polaków marzy o tym, żeby mieszkać gdzieś za granicą. Tymczasem są obcokrajowcy, dla których to właśnie Polska stała się drugim domem. W nowym programie TVN Style podróżniczka  Kaja Kraska spotka się z niezwykłymi kobietami z całego świata, które odnalazły swoje miejsce w naszej ojczyźnie. Jak udaje się im połączyć rodzinne tradycje z polskim stylem życia? Bohaterki ?Jak siostry? podzielą się z widz(k)ami swoimi inspirującymi historiami. Zdradzą jak to się stało, że trafi ły do państwa leżącego nad Wisłą. Opowiedzą o tym, co najbardziej je zaskoczyło oraz jak wygląda ich codzienne życie. Zdradzą też w jaki sposób dbają o swoje zdrowie i urodę. W pierwszym odcinku Kaja Kraska spotka się z pochodzącą z MongoliiUyangą. Mongołka opowie, jak wyglądały jej pierwsze miesiące pobytu w Polsce i czy udało jej się przemycić elementy tradycji rodzimego kraju do obecnego życia. Bohaterka programu zdradzi też, jakie są różnice w kobiecej mentalnościw obu kulturach. Będziecie zaskoczone!
W kolejnych odcinkach widzowie poznają również Syryjkę ? Karimę, która do czterdziestego roku życia mieszkała w Aleppo. W 2012 roku przyjechała w odwiedziny do swojej polskiej rodziny i już została. Wychowywała się w muzułmańsko-chrześcijańskim domu, w poszanowaniu obu religii. Pasją Karimy od zawsze było gotowanie, na pewno więc podzieli się smakowitymi przepisami
na tradycyjne syryjskie dania. Dowiemy się też jak dba o siebie i jakie zabiegi pielęgnacyjne stosuje. Ponieważ, niezależnie od narodowości, każda kobieta chce czuć się piękna!
Fot. https://globstory.pl/

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *