Bogdan Panek, inwestor: -Jest KFC i nowa Biedronka

Przy ulicy Mickiewicza w Ostrowcu Świętokrzyskim uroczyście otwarto restaurację sieci KFC oraz nową Biedronkę.

Szczególnie uruchomienie obiektu światowej sieć serwującej dania z kurczaka, wywołało duże zainteresowanie ostrowieckiej młodzieży i najmłodszych. Na pierwszą setkę szczęśliwców czekały ?kubełki? za 1 zł.

– Udało się- mówi dziś inwestor Bogdan Panek. Sam pomysł urodził się w roku 2014 i od tego okresu podejmowaliśmy szereg działań, aby uzyskać efekt o jakim możemy mówić dziś. Na początku rozmawialiśmy ze Spółdzielnią Mieszkaniową ?Krzemionki?, ale zakup działki w tamtej lokalizacji okazał się niemożliwy. Później pojawiła się lokalizacja przy ul. Mickiewicza, ale cała procedura również nie była łatwa. Pięć lat musieliśmy pokonywać przeciwności, aż wreszcie powstała restauracja KFC i w jej sąsiedztwie ?Biedronka?. Musze podkreślić, że mieliśmy bardzo duże wsparcie strony Gminy Ostrowiec Świętokrzyski i Starostwa Powiatowego. Dziś jestem szczęśliwy i zapraszam do odwiedzenia tego miejsca.

– Gratuluję firmie AmRest i inwestorowi Bogdanowi Pankowi, którzy zdecydowali się w sąsiedztwie Parku Miejskiego otworzyć ten piękny obiekt- mówił podczas symbolicznego przecięcia wstęgi prezydent Jarosław Górczyński.

Mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego już od dziś mogą wybrać się też do najnowszego sklepu Biedronka przy ul. Mickiewicza, mieszczącego się w sąsiedztwie restauracji KFC. Sklep powstał w najnowszym koncepcie 3.0. Dla komfortu klientów podzielony jest na wygodne strefy: owoców, warzyw czy strefę z produktami promocyjnymi, zastosowane zostały również rozwiązania ekologiczne, takie jak energooszczędne urządzenia chłodnicze, działające w oparciu o gaz CO2. Sklep wyposażony jest w aż 4 kas samoobsługowych oraz 4 kasy tradycyjne.

 Na zmotoryzowanych klientów czekają 63 miejsca parkingowe oraz 2 przeznaczone dla osób z niepełnosprawnościami.

Print Friendly, PDF & Email