Wspólna akcja Xtreme Fitness i Gazety Ostrowieckiej. Na siłownię nigdy nie jest za późno…

Jan i Stanisława Piechowscy mimo wieku, a liczą sobie po 68 lat, są stałymi bywalcami siłowni Xtreme Fitness.

-Wiedziemy sobie spokojną emeryturę, mamy dużo wolnego czasu i chcieliśmy spróbować czegoś nowego dla poprawy własnego samopoczucia i zdrowia – mówią. -Na siłownię weszliśmy tylko dowiedzieć się, czy w naszym wieku możemy jeszcze trochę poćwiczyć, ale po rozmowie z panią z recepcji umówiliśmy się na spotkanie z trenerem i sprawdzenie naszych możliwości   na specjalistycznym sprzęcie w siłowni.

Państwo Piechowscy podkreślają, że atmosfera panująca w klubie jest prawie rodzinna i dba o nią nie tylko obsługa siłowni i trenerzy, ale wszyscy znajomi i poznani na obiekcie. To, jak się okazuje, poprawia samopoczucie przy wspólnym treningu i pokonywaniu własnych słabości. Nasze zajęcia oznaczają więc zdrowie, życzliwość, trening .

-Do tej pory nie mieliśmy czasu ani na sport, ani na gimnastykę. Zawsze praca była na pierwszym miejscu. Rozpoczęliśmy uczestniczyć w zajęciach na siłowni dokładnie 2 grudnia 2019 roku. Wtedy to po raz pierwszy odbyliśmy spotkanie z trenerem i poznaliśmy przygotowane przez niego ćwiczenia – opowiadają Piechowscy. –Z przerwą pandemiczną ćwiczymy już więc od trzech lat.

Piechowscy, za naszym pośrednictwem, zapraszają wszystkich swoich znajomych na wspólny trening i wspaniałą formę aktywności i to bez względu na ilość przeżytych lat.

-Z pewnością taka decyzja będzie dla wszystkich szansą na pokonanie swoich słabości oraz nawiązanie nowych znajomości. Na miejscu profesjonalny trener z pewnością przygotuje dla was różnego rodzaju ćwiczenia możliwe do wykonania i zaadoptowania bez względu na nasz wiek – namawiają państwo Piechowscy.

Dodają, że siłownia jest pięknie usytuowana w Galerii Łysica, na drugim piętrze, z którego podczas treningu można obserwować panoramę miasta. Klub posiada profesjonalne wyposażenie. Pełno w nim urządzeń i sprzętów do wykonania ćwiczeń, pomocnych do osiągnięcia formy i sprzyjających do realizacji wszelkich aktywności i zajęć zdrowotnych.

Dla wszystkich naszych seniorów mamy niespodziankę. Otóż, na pierwsze 10 osób, które pojawią się w recepcji klubu Xtreme z aktualnym wydaniem Gazety Ostrowieckiej będzie czekał tygodniowy karnet gratis wraz z instruktorem i konsultantem, pomagającymi w doborze możliwej aktywności na siłowni.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *