Oświadczenie Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego i jego obrońcy, Adwokat Beaty Woch

Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego, Jarosław Górczyński: –Szanowni Państwo, jestem niewinny. Kluczowe znaczenie ma polityczne tło sprawy, rzekome zdarzenie sprzed wielu lat ponownie wybucha przed wyborami. Ostatnio, przez lata, prowadzone przeciwko mnie postępowanie zakończyło się trzema wyrokami stwierdzającymi niewinność. Jestem przekonany, że czeka mnie ta sama droga, w której prawda zwycięży!

Natomiast odnosząc się do opublikowanego materiału wideo oświadczam, że jest on zmanipulowany i wybiórczy. Udowodnię to przed niezawisłym sądem. Dziękuję za wsparcie i proszę mieszkańców o zaufanie.

Adwokat Beata Woch, obrońca Jarosława Górczyńskiego: –W odniesieniu do dzisiejszej publikacji materiałów ze sprawy Pana Prezydenta Jarosława Górczyńskiego na stronie urzędu CBA jako obrońca zobowiązana jestem do poszanowania tajemnicy prowadzonego postępowania i zawsze zgodnie z tą zasadą postępuję. Z tego względu niedopuszczalna jest w mojej ocenie wybiórcza ocena fragmentarycznych, niezweryfikowanych jeszcze materiałów wykorzystanych w publikacji

Miejscem oceny i weryfikacji materiału dowodowego powinien być zawsze niezawisły Sąd. Przypomnieć w tym miejscu należy, że już w poprzednio toczącej się sprawie przeciwko Panu Prezydentowi ferowano wyroki skazujące, podczas gdy ostatecznie został on prawomocnie uniewinniony.

 

Print Friendly, PDF & Email

3 thoughts on “Oświadczenie Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego i jego obrońcy, Adwokat Beaty Woch

 • 17 marca 2023 at 18:44
  Permalink

  Prawdziwa cnota itp i itd . Film jest porażający , przykro mi że takie rzeczy działy się w moim mieście .

  Reply
 • 17 marca 2023 at 19:21
  Permalink

  Jasne, jak zwykle wina dzikiego kaczora, wina pisu, tak samo jak wojna, co id, wybuchy wulkanu. Globalne ocieplenie to też wina pisu. Najwygodniejsza obecnie odpowiedź. Mój szef kompanii w wojsku mówił że jak cię złapią za rękę to mów że to nie twoja ręka. No i oczywiście teraz zadziała doktryna Neumana(BĘDZIEMY CIE BRONIĆ JAK NIEPODLEGŁOŚCI). Partia sądowa JUSTITIA oczywiście zadziała i będzie git. Wolne sądy oczywiście.

  Reply
 • 17 marca 2023 at 19:53
  Permalink

  Czas pokaże gdzie jest prawda. Opublikowany „materiał filmowy” nic nie wnosi i jest jak tzw. zwiastun premiery filmu, ma tylko wydźwięk reklamowy i propagandowy. Co jest w środku i czy jest ???.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *