Zrobiły to! Piłkarki KSZO pewnie wygrały w Rzeszowie! (zdjęcia)

III liga piłkarska kobiet. Grupa IV. *Resovia II Rzeszów – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:4 (0:3). B: Patrycja Szymańska w 11 i 29, Maja Zawolik w 23 i Nikola Andrachiewicz w 90 min.

KSZO: Naglarska – Zawolik, Bień, Szymańska (83.Andrachiewicz), Krawczyk (65.Latała), Zawadzka (90.Kowalska), Tymowska, Jurecka, Olszewska (60.Dziekańska), Dębowska, Zakrzewska. Trener: Szymon Kroczek.

Piłkarki KSZO 1929 zanotowały sukces, wygrywając dość pewnie i to w spotkaniu wyjazdowym z wyżej notowanym zespołem rezerw Resovii. Nasza drużyna narzuciła rywalkom swój sposób gry i już po 23 min. spotkania prowadziła 3:0. Później kontrolowała przebieg wydarzeń na boisku. Rzeszowianki strzeliły nawet w 65 min. honorowego gola, ale podopieczne trenera Szymona Kroczka raz jeszcze trafiły do siatki, już w doliczonym czasie gry.
-Zanotowalismy na wyjeździe bardzo dobry wynik – mówi szkoleniowiec naszych piłkarek. -Powinniśmy wygrać jeszcze wyżej,bo mieliśmy ku temu całe mnóstwo sytuacji, ale myślę, że nie ma co narzekać, trzeba się cieszyć…
Następny mecz ligowy nasze panie rozegrają 15 kwietnia na własnym boisku z Izolatorem Boguchwała.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *