Najlepsi szachiści z pucharami !

Stowarzyszenie Szachowe Hetman w pochmurną sobotę 30 września pożegnało lato. 39 zawodników wybrało dzień z Hetmanem w Restauracji Ziemiańska w Ostrowcu Świętokrzyskim. VII Turniej POŻEGNANIE LATA z HETMANEM zgromadził pasjonatów gry w szachy, którzy grając w jednej grupie szlifowali swoje umiejętności. Turniej odbył się przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki. Nagrody finansowe w GRUPIE OPEN ufundowała i wręczyła Agnieszka Rogalińska,członek zarządu powiatu i dyrektor Centrum Rozwoju Lokalnego. Nagrody dla najmłodszych zawodników Turnieju odebrali: Wojtuś Zając oraz Filip Sławski. Sędzią głównym turnieju był Jarosław Choina zaś sędzią rundowym Andrzej Sidor. Wszyscy uczestnicy turnieju wzmacniali swoje siły pysznym obiadem. Po 9 rozegranych partiach tempem 10’+5’, klasyfikacja wyglądała następująco:
GRUPA OPEN: 1.Dawid Kozera 2.Oleg Makarow 3.Adam Pożoga. GRUPA DO LAT 18: 1.Bartosz Tarłowski 2.Karol Janda 3.Tomasz Szetela. GRUPA DO LAST 14: 1.Artem Morozow 2.Antoni Gołąb 3.Jan Kaleta. GRUPA DO LAT 10: 1. Rozalia Romańska2. Mateusz Budzeń. 3. Franciszek Kasprzyk. GRUPA DO LAT :Wiktoria Opala 2.Filip Sławiński 3.Julian Kosno.

Uczestnicy nie kryli radości z pucharów, wyróżnień i nagród. Emocje dzielili z nimi rodzice i opiekunowie oraz Anna Choina, prezes Stowarzyszenia „Hetman”, która mówiła o pięknej pasji i korzyści wypływających z umiejętności gry w szachy.

Wszystkim Gratulujemy i dziękujemy za spotkanie przy makowcu.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *