Piłkarze ręczni KSZO zmierzyli się w Kraśniku z Azotami Puławy (relacja, wideo)

W hali sportowej Zespołu Placówek Oświatowych Nr 2 w Kraśniku pierwszoligowi piłkarze ręczni KSZO przegrali sparingowe spotkanie z Azotami Puławy 29:37 (14:15).

I połowa miała wyrównany przebieg. Trzykrotnie w tej części gry ostrowczanie obejmowali prowadzenie, ale tuż przed przerwą wyżej notowani gracze Azotów, aktualni brązowi medaliści mistrzostw Polski, uzyskali jednobramkowe prowadzenie. Po zmianie stron, aż do 40 min., nasi szczypiorniści przegrywali różnicą dwóch, trzech bramek. Dopiero w końcówce naszpikowana znanymi zawodnikami, reprezentantami Polski, puławska siódemka zdołała ostrowczanom narzucić swój styl gry i udokumentować to ośmiobramkową wygraną.

*Azoty Puławy – KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski 37:29 (15:14).

Azoty: Koshovy, Zapora – Masłowski 9, Kubisztal 6, Śliwiński 6, Prce 5, Petrovsky 5, Adamczuk 3, Sobol 2, Jurecki 1, Kuchczyński, Orzechowski, Grzelak. Trener: Marcin Kurowski.
Kary: 0 min. Karne: 4/4
KSZO: Piątkowski, Szewczyk, Karol Kieloch – Kożeniewski 2, Jeżyna 8, Cukierski 1, Król 3, Czuwara 1, Goliszewski 4, Afanasjev 2, Kamil Kieloch 3, Rutkowski 5, Piwnik, Kwiatkowski, Antolak. Trener: Tomasz Radowiecki.
Kary: 0 min. Karne: 4/6.