Teatralne przeboje w Ostrowcu Świętokrzyskim (zdjęcia, wideo)

Katarzyna Skrzynecka, Jacek Lenartowicz, Wojciech Wysocki, Anna Gornostaj, Aleksandra Grzelak, Marta Wierzbicka…
…to obsada spektaklu komediowego Teatru Capitol „Kiedy kota nie ma…”, który w niedzielę 13 listopada będzie wystawiony w sali kina „Etiuda” dwukrotnie. Pierwszy spektakl o 17 i drugi o 20.
capitol1

Z kolei 5 grudnia o godz.18 w tym samym miejscu zobaczymy szaloną komedię „Sposób na kobietę” Jacka Chmielnika z Magdaleną Walach, Pawłem Okrasą i Marcelem Wiercichowskim. Bilety na spektakle w cenie 80 i 60 złotych są jeszcze do nabycia w Miejskim Centrum Kultury przy ulicy Polnej. Rezerwacja i dodatkowe informacje pod numerem 781 804 070.
W przypadku pierwszej komedii „Kiedy kota nie ma…” rozbawienie widzów ma całkowicie wymknąć się spod kontroli. Czym bowiem może zakończyć się podróż poślubna do Saint Tropez… w dwudziestą rocznicę ślubu? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z
20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie?  Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem?– odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! Jedyne przewidywalne tego dnia jest to, że ostrowiecką publiczność zakochaną w teatrze czeka ponad dwie godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez.

Natomiast w przypadku „Sposobu na kobietę” główna bohaterka Bianka rozdarta jest pomiędzy dwoma adoratorami tryskającymi inteligentnym humorem i wyszukanymi podstępami w celu zdobycia kobiety. Komedia napisana została niezwykle dowcipnie przez Jacka Chmielnika – aktora zakochanego w teatrze, a podwyższony poziom adrenaliny, zaskakująca akcja, prawda przekazu, o jaką zwykle zabiegają twórcy filmowi oraz pragnienie, by w teatrze działo się podobnie, to niektóre atuty spektaklu.

romanca

fot. www.teatrcapitol.pl; www.facebook.com/spektaklRomanca
(Pas)

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Teatralne przeboje w Ostrowcu Świętokrzyskim (zdjęcia, wideo)

  • 26 października 2016 at 12:54
    Permalink

    …I cos dla ducha.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *