Piątek, 24 marca, 16.00. Zapraszamy na drugi odcinek Magazynu ?Sportowy Ostrowiec?!

Materiał będzie dostępny  w sieci kablowej LTVK Krzemionki oraz na kanałach youtube, profilach facebookowych i stronach www Gazety Ostrowieckiej i LTVK  Krzemionki.
Gośćmi Magazynu będą: przyjmująca Orlen Ligowego KSZO Ostrowiec i świeżo upieczona reprezentantka Polski w piłce siatkowej Roksana Brzóska oraz członek komisji rewizyjnej Polskiego Związku Piłki Siatkowej, wiceprezes KSZO ds. piłki siatkowej, a na co dzień dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św., Mariusz Rokita, a tematyką programu  m.in.  rozgrywki Orlen Ligi z udziałem KSZO, działalność klubu dotycząca szkolenia młodych adeptów i adeptek siatkówki, a także rozwój tej dyscypliny sportu w naszym mieście.
Program dostępny od najbliższego piątku , 24 marca o godz. 16:00
Mariusz Rokita, to numer jeden na rozegraniu w złotym zespole THM, który na początku lat 80 dzielił i rządził na świętokrzyskich, szkolnych parkietach siatkarskich, zawodnik MKP i KSZO Ostrowiec i trener reprezentantek Polki. Obecnie z pozycji gabinetu rozgrywa siatkówką w wydaniu lokalnym, wojewódzkim oraz krajowym.
Roksana Brzóska, to młoda, piękna, niezwykle wysportowana siatkarka, która swoimi atakami i odbiorem właśnie zapukała do bram reprezentacji Polski i jak ją znamy to nie jest jej  ostatnie słowo, bo ambicji pasji  i zaangażowania w budowaniu swojej siatkarskiej kariery  jej nie brak. A że po porażce się rozpłacze? Nie szkodzi, świadczy to tylko o tym jaki z niej walczak i charakterny sportowiec.
Tak pokrótce prezentują się nasi najbliżsi goście.  Oprócz tego dowiecie się, czy siatkówka seniorska mężczyzn ma szansę w Ostrowcu Św. wskoczyć w garnitur ligowy, czy i kiedy reprezentacja Polski zawita do ostrowieckiej hali oraz wiele innych cennych informacji i opinii.

Kulisy programu w obiektywie Staszka Dulnego

????????????????????????????????????DSC_6503DSC_6501DSC_6535DSC_6519

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *