Brutalny atak zarejestrowany przez monitoring! (zdjęcia)

Przypadek brutalnej agresji został zarejestrowany przez operatora miejskiego monitoringu Straży Miejskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim.
-Do naruszenia nietykalności cielesnej doszło kilka minut po godz. 1 w nocy na terenie osiedla Hutniczego – relacjonują strażnicy. Do siedzącego na przystanku autobusowym młodego mężczyzny podszedł napastnik, który bez wyraźnej przyczyny i powodu zaczął mu zadawać uderzenia zarówno pięściami, jak i nogami.
Z relacji operatora monitoringu i zarejestrowanego materiału wynika, że ta brutalna napaść i zadawane uderzenia trwały ponad kilkadziesiąt sekund. Niebywały poziom agresji napastnika skutkujący zadaniem ogromnej ilości ciosów, głównie w głowę, był powodem natychmiastowej reakcji służb porządkowych.
Patrole interwencyjne Straży Miejskiej i Policji były na miejscu w ciągu 2 minut od otrzymania zgłoszenia o zdarzeniu. W tym czasie sprawca tej napaści zdążył się oddalić, pozostawiając leżącego poszkodowanego na środku ulicy. Podjęte na miejscu czynności polegały na udzieleniu pomocy poszkodowanemu, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i penetracji terenu za sprawcą.
W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa, sprawę prowadzi policja.
– Monitoring miejski potwierdza swą skuteczność- przyznaje Andrzej Kaniewski, komendant Straży Miejskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim. W ostatnim okresie w dziesiątkach przypadków korzystaliśmy z niego podczas zdarzeń z poważnym naruszeniem prawa. Już możemy powiedzieć, że sieć monitoringu będzie rozwijana, co zapowiedział prezydent miasta.

12345

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *