Zakład Usług Pogrzebowych z nowym prezesem

Od kilkunastu dni Zakład Usług Pogrzebowych w Ostrowcu Świętokrzyskim ma nowego prezesa.
Zbigniew Bień zastąpił Stanisława Dudka, który przeszedł na zasłużoną emeryturę.
Nowy prezes przez ostatnie 10 lat pracował na stanowisku zastępcy naczelnika, najpierw Wydziału Gospodarki Komunalnej, a po zmianie ? Wydziału Infrastruktury Komunalnej Urzędu Miasta. Zdobyte doświadczenia w pełni będzie mógł wykorzystać na nowym stanowisku. Jak mówi Z. Bień, jest dobrze do tego przygotowany, jednak w ZUP z mierzy się z zupełnie innym zakresem zadań.
-W urzędzie realizowaliśmy plan zgodnie z ustaleniami budżetowymi, tutaj dochody zakład musi sobie wypracować, a biorąc pod uwagę rodzaj działalności, trudno jest przewidzieć przychody. Z pewnością priorytetowymi zadaniami są dla mnie podniesienie jakości usług oraz sukcesywna zmiana wizerunku ostrowieckiej nekropolii. Są to ważne działania, także z perspektywy mieszkańców, którzy korzystają z naszych usług. Chcemy, aby te usługi były świadczone na jak najwyższym poziomie i o jak najwyższej jakości. Chcemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i być konkurencyjnym zakładem w mieście ?zaznacza prezes Zbigniew Bień.
Zakład Usług Pogrzebowych zatrudnia ponad 30 osób. Jak przyznaje nowy prezes, relacje pracownicze są pozytywne, co wpływa na dobrą atmosferę w pracy. ZUP jest także w dobrej kondycji finansowej. Obecnie trwają przygotowania do dnia Wszystkich Świętych.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *