Nowe perspektywy dla uczniów ?Bronka? (zdjęcia)

Nauka w liceum wcale nie musi być nudna i monotonna. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom uczniów i rodziców, szkoła stara się uatrakcyjnić zajęcia dydaktyczne, rozwijać talenty, stwarzać możliwości, w których uczniowie mają szanse rozwijać swoje pasje i zainteresowania.
Łączenie teorii z praktyką okazało się sukcesem i dało  zadowolenie uczniom, którzy mieli okazję uczestniczyć w warsztatach medycznych, będących wspaniałym uzupełnieniem programu klas o profilu biologiczno-chemicznym. Aktywny udział w zajęciach przeprowadzonych przez studentów medycyny obejmował podstawy kardiologii, chirurgii i ortopedii. W pełni profesjonalne zaplecze dydaktyczno- praktyczne warsztatów utwierdziło naszych uczniów w przekonaniu o tym, jak ważna, trudna i odpowiedzialna jest praca lekarzy.

Program warsztatów został wzbogacony wizytą w pokojach zagadek Team Exit Blue City,  tzw. ?Escape rooms??.Jest to przeniesienie się w inny wymiar rzeczywistości  oraz wspaniała okazja do integracji młodzieży. To również test na logiczne myślenie, spryt, zręczność i umiejętność pracy w zespole. Scenariusze w pokojach zagadek Team Exit Blue City, zostały zaprojektowane przy użyciu nowoczesnych technologii, a poziom trudności dopasowany do wieku i wiedzy osób uczestniczących w konkurencji. Uczniowie mogli wybrać pokój tematycznie powiązany z  zainteresowaniami np.: Powstanie Warszawskie, dla uczniów interesujących się historią. Świat bajkowy w ?Narnii?? dla uczniów z bogatą wyobraźnią. Ekspedycja na Marsa dla miłośników informatyki oraz Saloon dla uczniów szukających przygód w klimacie dzikiego zachodu.
Wszystkie atrakcje oraz warsztaty medyczne zostały zorganizowane przez zespół ?Pokoje Zagadek Team Exit? w Warszawie, w Centrum Handlowym Blue City.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *