Seniorzy potańczą do końca karnawału!

Z uwagi na bardzo wysoką frekwencję, jaką cieszą się zajęcia taneczne zaproponowane w ramach  akcji „Aktywny Senior 2018”, prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński zdecydował o przedłużeniu ich w tej formie do końca karnawału. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza zatem na zajęcia taneczne z instruktorem Grzegorzem Podsiadłym 31 stycznia oraz 7 lutego. Weszliśmy w Nowy Rok i karnawał tanecznym krokiem i tak go zakończymy!
MOSiR zaprasza jednocześnie na kolejną formę aktywności – gimnastykę z elementami jogi. Zajęcia ruszają 14 lutego i odbywać się będą również w Hali Sportowo – Widowiskowej przy ul. Świętokrzyskiej 11. To znakomita okazja, by wzmocnić swoje ciało i doskonale się zrelaksować.
Ćwiczenia będą prowadzone w sposób ciekawy i w pełni dostosowany do potrzeb i możliwości uczestników. Ruch powolny i stateczny jakim charakteryzuje się ta forma aktywności jest wskazany dla seniorów. Nie wymaga kondycji czy dużej sprawności fizycznej. Jest w pełni bezpieczny.
Od uczestników zajęć organizatorzy oczekują tylko wygodnego i niekrępującego ruchów ubioru oraz uśmiechu na twarzach.
Uwaga! Od 31 stycznia zmienione zostają godziny odjazdu autobusów linii nr 1 MPK z przystanku obok Hali Sportowo – Widowiskowej MOSiR. Autobus będzie odjeżdżał o godzinie 18:15. Autobus nie jest bezpłatny – dostosowana została jednak godzina odjazdu do zajęć „Aktywny Senior 2018”.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *